Wpis z mikrobloga

Ale to jest szkodliwe () To ryje banie! (°°
Mam nadzieję, że żaden chłopak nie zamierza żyć według haseł z tych ckliwych cytatów dla "madek z facebooka", bo jedyne co go czeka to magik za parę lat.

Ja kiedyś opowiadałem pewnej dziewczynie o moich problemach. Myślałem, że jest moją przyjaciółką, że wszystko mogę jej powiedzieć i efekt taki jak na pic rel.

Może w związku dwóch gejów ten cytat się sprawdzi, bo mężczyzna to prosty chłop i doceni gest, a kobiety przez to, że rodzą dzieci mają "gadzi mózg".
Relacje damsko-męskie są mocno skomplikowane i świat tutaj nie jest tak czarno-biały.
Jest takie przysłowie:

"pogłaszcz chama to cię kopnie, kopnij chama to cię pogłaszcze"
I tak samo jest z kobietami, dlatego przedstawię moją propozycję cytatu:

Jeśli chłopak robi ci głębokie gardło jesteś dla niego kimś naprawdę wyjątkowym

#p0lka #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #zwiazki #takaprawda #przemyslenia #psychologia #cytaty
RENNEM - Ale to jest szkodliwe (ಠ‸ಠ) To ryje banie! (╯°□°)╯︵ ┻━┻ 
Mam nadzieję, że ż...

źródło: comment_1622223849WtfRbf7jQmEqMk8wrYlppQ.jpg

Pobierz
  • 26
@RENNEM: To ty masz być skałą dla kobiety, a nie ona dla ciebie. One nie chcą słuchać twoich problemów, chcą słuchać jak sobie z nimi poradziłeś. Ez gg masz nauczkę, następnym razem nie popełnisz tego błędu.
Ja kiedyś opowiadałem pewnej dziewczynie o moich problemach. Myślałem, że jest moją przyjaciółką, że wszystko mogę jej powiedzieć i efekt taki jak na pic rel.


@RENNEM: Ja #!$%@?. A czego się spodziewałeś? Twoja kobieta to nie jest twoja przyjaciółka, jak ją zaczniesz tak traktować to już przegrałeś, nie słuchaj tych feministycznych bredni bo to właśnie tylko to - brednie. Nigdy, prze nigdy nie wolno odkrywać się przed kobietą i mówić całej
@RENNEM: No to ja chyba nie jestem kobietą, bo byłam i jestem otwarta na rozmowę z kumplami (czy chłopakami, jak akurat miałam) i słuchanie o ich problemach. Facet też człowiek, też ma uczucia, gorsze dni, problemy, rozkminy. Ale chciałabym zwrócić uwagę na jedną rzecz - jest różnica między sytuacją, w której ktoś ma duży problem czy żali się raz na jakiś czas a taką, kiedy ktoś żali się bez przerwy, ma
@choochoomotherfucker: więcej takich rozsądnych ludzi, to ten świat byłby lepszy.
@RENNEM: kwestia doboru partnerki. Związek dwojga dorosłych, dojrzałych ludzi opiera się na przyjaźni, zaufaniu, szacunku, zrozumieniu i rozmowie, również o problemach. Jeśli dziewczyna tego nie rozumie, to po co być z nią? Obym nigdy nie trafił na taką według której facet ma być taki i taki, a nie może być po prostu człowiekiem który też czasem ma gorszy dzień, bywa
@choochoomotherfucker: Podstawą związku są wygląd, pieniądze i status. Tego powinni nauczyć się mężczyźni, a nie głodnych hasełek o przyjaźni.

Czynicie - wy, kobiety - ogromną szkodę za każdym razem, gdy chcecie wygładzić własne motywacje i pragnienia. Nie możesz w połowie 2021 roku używać już takich argumentów - no, chyba że wobec nieświadomych beciaków.

Powtarzam: kobieta nie szuka w długofalowej relacji przyjaźni z danym samcem.

Co do pierwego akapitu, to się zgadzam.
@RENNEM: oko w awatarze to sygnał ostrzegawczy. Jeśli to nie bait, to ta różowa przejawia klasyczne cechy toksycznej osoby. Już na wstępie wiadomości widać egocentryzm, bo koncentruje się na sobie, a nie na problemie. Narzuca tezę, a więc nie jest otwarta na dyskusję. Ja opowiadam o swoich problemach i nie mam z tym problemu. Faktem jednak jest, że czasami trzeba rozgraniczyć, bo niektórymi problemami nie powinniśmy obarczać przyjaciół i należy iść