Wpis z mikrobloga

Ale to jest szkodliwe () To ryje banie! (°°
Mam nadzieję, że żaden chłopak nie zamierza żyć według haseł z tych ckliwych cytatów dla "madek z facebooka", bo jedyne co go czeka to magik za parę lat.

Ja kiedyś opowiadałem pewnej dziewczynie o moich problemach. Myślałem, że jest moją przyjaciółką, że wszystko mogę jej powiedzieć i efekt taki jak na pic rel.

Może w związku dwóch gejów ten cytat się sprawdzi, bo mężczyzna to prosty chłop i doceni gest, a kobiety przez to, że rodzą dzieci mają "gadzi mózg".
Relacje damsko-męskie są mocno skomplikowane i świat tutaj nie jest tak czarno-biały.
Jest takie przysłowie:

"pogłaszcz chama to cię kopnie, kopnij chama to cię pogłaszcze"
I tak samo jest z kobietami, dlatego przedstawię moją propozycję cytatu:

Jeśli chłopak robi ci głębokie gardło jesteś dla niego kimś naprawdę wyjątkowym

#p0lka #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #zwiazki #takaprawda #przemyslenia #psychologia #cytaty
Pobierz RENNEM - Ale to jest szkodliwe (ಠ‸ಠ) To ryje banie! (╯°□°)╯︵ ┻━┻ 
Mam nadzieję, że ż...
źródło: comment_1622223849WtfRbf7jQmEqMk8wrYlppQ.jpg
  • 26
Jak czytam takie wypowiedzi jak Twoja, to aż podnosi mi się ciśnienie, mimo że jestem spokojnym człowiekiem. Facet MA BYĆ przyjacielem, przyjaźń to podstawa związku, jeśli ma być poważny i długotrwały, inaczej nie ma to sensu. Mam nadzieję, że nigdy nie trafię na kogoś, kto ma takie zdanie jak Ty.


@choochoomotherfucker: Lepiej żeby ci się podniosło ciśnienie niż żeby niewinnego chłopaka zostawiła dziewczyna z powodu głupot jakich się naczytał w necie.
@choochoomotherfucker: A skąd byś wiedziała jakie mam podejście? Nie mogłabyś tego wiedzieć, bo bym nigdy na ten temat z tobą nie rozmawiał. Więc może cię to odrzucać, ale fakty są takie że to działa, a co innego nie.
Nie mogłabyś tego wiedzieć, bo bym nigdy na ten temat z tobą nie rozmawiał.


@Jah00: Nie trzeba o tym rozmawiać, przecież to widać, czy facet się angażuje, czy lubi mnie jako człowieka, czy chętnie spędza ze mną czas np. przy realizowaniu niektórych pasji, czy zwierza się, rozmawia o problemach, dzieli się poważnymi rozkminami itp. Co w ogóle robisz ze swoją kobietą i o czym z nią rozmawiasz, skoro nawet nie jesteście
@choochoomotherfucker: Ależ należy i potrzeba to wszystko robić. Jednak mężczyzna musi mieć świadomość, że to on jest odpowiedzialny za ciebie i za relacje, że musi dawać stabilność, bezpieczeńśtwo, że musi podejmować decyzje i nie może dać sobie wejść na głowę. Krótko mówiąc mężczyzna musi dbać o swój autorytet, bo jak go straci to kobieta straci szacunek i zainteresowanie, a wtedy żadne przyjaźnie nie pomogą. To jest ta fundamentalna różnica.