Wpis z mikrobloga

@push3k-pro: @ZostawZiemniaki: póki do tych zabetonowanych głów nie dotrze, że bycie chadem nie kończy się na dobrej mordzie albo wzroście to nigdy nie wyjdą z przegrywu. Rozumiem jak ktoś jest kurduplem, ma wyjątkowo brzydki ryj, nie potrafi rozmawiać z kobietami, ma słabe wykształcenie i pracuje w gównorobocie bez perspektyw
to może być trochę załamany ale obstawiam, że większość narzekaczy na wykopie to przeciętne mirki którzy po prostu o siebie nie
  • Odpowiedz
Zaskoczę Was pewnie ale żadna laska nie zagadała


@Sheppard28: no bo laski nie zagadują same o ile właśnie nie jest chad 10/10.

Ale #!$%@? niech dotrze do waszych zakutych łbów, że takie chady to odpowiednik księcia urodzonego w bogatej arabskiej rodzinie czy inny syn kulczyka. Ale czy to znaczy, że jak się tak nie urodzisz to do końca życia musisz #!$%@?ć za minimalną krajową? Czy może jednak mając gorszy start wkładając
  • Odpowiedz
@Sheppard28:

Poza tym nie ważne o czym się rozmawia, ważne kto mówi

Tak sobie tlumacz( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak to o czym? Normalnie jak z drugim człowiekiem. Nigdy nie miałem z tym problemu czy to w Polsce czy za granicą. Podchodzicie do kobiet jak do kosmitów to nie ma się co dziwić
  • Odpowiedz
ciekawe, czemu takie teksty zazwyczaj piszą chady albo goscie 40+


@Sheppard28: nie wiem, pisze ja 30+ i za młodu wyglądałem jak typ na zdjęciu, ale zamiast siedzieć na tagu #przegryw wziąłem się za siebie i dzisiaj jestem już 7 rok w związku, a po drodze też sporo kobiet poznałem bardziej lub mniej blisko. Da się tylko trzeba chcieć.

To jak z odchudzaniem, mikro procent faktycznie ma duży problem, ale większość jest
  • Odpowiedz