Wpis z mikrobloga

Mam problem z #chrome na #windows8. Dziś rano program poinformował mnie, że Flash Player działa tylko w wersji na pulpicie (korzystam z aplikacji dla ósemki). Wcześniej nie było takiego problemu. Chętnie przełączyłbym się na tryb pulpitowy, ale wtedy Chrome jest niesamowicie rozpikselowany i nie da się go używać. Ma ktoś pomysł, jak naprawić ten problem?

Chciałbym z powrotem Flasha w wersji kafelkowej bądź nierozpikselowanego Chrome'a w wersji pulpitowej.

Ogólnie wydaje mi się, że problemem może być rozdziałka, z jakiej korzystam. Przy FullHD na 15'' laptopie w Chrome nic nie widać, dlatego korzystam z powiększenia 125%. Na kafelkach to fajnie wygląda, ale wersja pulpitowa jest rozmazana.

#pytanie #problemkomputerowy
  • 6
@oliwer0076: Wiem, jak zmienić tryb w Chrome, chodzi o to, że Flash przestał działać w wersji dla W8, a pulpitowa wersja Chrome jest nie do użycia, bo jest niesamowicie niewyraźna.
@oliwer0076: Dobra, już ogarnąłem. Google #!$%@?ło nową aktualizację Chrome'a, większość użytkowników ma tego buga. No nic, trzeba czekać, aż naprawią albo zmienić przeglądarkę.