Wpis z mikrobloga

@Mescuda: jak w google wpiszesz to wiele wyników jest z spacją, nawet na wiki jest pisane black pill. możliwe, że to wynik różnic w pisowni lokalnych. Trzeba by sprawdzić jak ma się stosunek do wyszukiwań blackpill do black pill aby mieć pewność.

jak wpiszesz w compare to już inaczej to wygląda, prawda?
https://trends.google.com/trends/explore?q=black%20pill,blackpill

wyszukiwanie z spacją ma większe szanse dotyczyć fizycznej tabletki z drugiej strony.
Pobierz 10129 - @Mescuda: jak w google wpiszesz to wiele wyników jest z spacją, nawet na wiki...
źródło: comment_1622133300tgu1lnfXoeMceATPwo1P7L.jpg
@77023: blackpill to nie jest wiedza do zgłębiania której trzeba używać vpna xd
@pale_fire: jest np. FacetToFacet (mocno drewniany prowadzący, ciężko się ogląda) Musisz Wiedzieć (podstawy pillerskie, które każdy wypokowicz zna) Absolutarianin, którego poznałem na forum bracia samcy jak tam jeszcze siedziałem też zna prawdę życiową ale nie stosuje narracji pillerskiej więc statystyczny pigułkarz może go wziąć za bluepilla. No i jest jeszcze ten nieszczęsny admin ww. forum czyli Marek
@giovvanni: wszystkie te nazwy znam, albo przynajmniej kojarzę, ale to raczej w stylu redpill/mgtow. Ja bym chciał taki true polish black pill : P

Jest SekretWyglądu, który też się udzielał na tagu, tylko nie pamiętam pod jakim nickiem. Spory potencjał miał ten kanał, ale od 7 miesięcy tam jest pusto.

No, ale takiego strima to bym sobie pooglądał przy herbatce. Dzwoniliby incele, manlety, zakolaki ze swoimi historiami, można by dyskutować z