Wpis z mikrobloga

Ciekawa jestem kiedy skończą się te podwójne standardy, że jak facet chodzi i rucha wszystko co się rusza to wow ale p-----y, ultra chad, a jak laska się z kimś prześpi to jest dziwką. A nie, sorry, laska się nie przespała, laska się PUŚCIŁA albo komuś "dała". Łaskawie użyczyła swojej szparki, bo przecież sama w ogóle nie czerpie z tego przyjemności xD
#hotelparadise
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fillmeout:
Hmmm, według mnie to tak nie do końca. Kobiety na ogół nie biorą playboya na męża, chyba, że ich wybór jest uwarunkowany czymś jeszcze (np. jego dobrą sytuacją materialną, pozycją społeczną, zajebistym usposobieniem itd). Jeśli facet lata z kwiatka na kwiatek, a przy tym poza wyglądem nie ma nic do zaoferowania, to niewiele kobiet będzie rozpatrywać go jako potencjalnego męża. Taki facet jest dobrym wyborem na przelotny s--s lub
  • Odpowiedz
Ciekawa jestem kiedy skończą się te podwójne standardy, że jak facet chodzi i rucha wszystko co się rusza to wow ale p-----y, ultra chad, a jak laska się z kimś prześpi to jest dziwką. A nie, sorry, laska się nie przespała, laska się PUŚCIŁA albo komuś "dała". Łaskawie użyczyła swojej szparki, bo przecież sama w ogóle nie czerpie z tego przyjemności xD


@fillmeout: wtedy, gdy kobiety zaczną się tak samo
  • Odpowiedz
@skitarii: Wybacz, ale nie widzę związku ¯\_(ツ)_/¯ To mężczyzna zabiega o kobietę, więc gdy ona się z nim prześpi = puszczalska? Fuck logic.
Poza tym, kobiety też starają się o mężczyzn, gdy im na nich zależy.
  • Odpowiedz
Wybacz, ale nie widzę związku ¯_(ツ)_/¯ To mężczyzna zabiega o kobietę, więc gdy ona się z nim prześpi = puszczalska? Fuck logic.

Poza tym, kobiety też starają się o mężczyzn, gdy im na nich zależy.


@fillmeout: związek jest bardzo prosty. Skoro społeczeństwo uznaje, że s--s to coś o co mężczyzna musi się starać i coś sobą reprezentować, a kobieta nie musi robić nic, to naturalnym jest, że jak facet ma
  • Odpowiedz
@fillmeout: a, no i jest jeszcze trzeci rodzaj krytyki, głównie ze strony facetów, tylko tych, którzy nie mają seksu na wyciągnięcie ręki i wmawia im się, że muszą się starać o kobietę i pajacować dla związku i seksu.

Gdy widzą, że im każe się starać o jakąś pojedynczą kobietę, a inni mają s--s na wyciągnięcie ręki z wieloma kobietami, to się oburzają i czują sfrajerzeni.

Kobiety w tym nie pomagają,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lab_rat: A ile chorób wenerycznych można się nabawić (chociaż gdzieś tam w Twoim wpisie zabrakło tego, że kobiety też lubią s--s no ale jakby nie dała to by nie było). Na Baśkę i BiBi taki hejt nie poleciał bo zrobiły to po czasie i stopniowo a Kara i Marcin po prostu zrobili sobie jakby ons. Chociaż znam związki rozpoczęte od łóżka.

@Opportunist: zawsze mnie rozwala ten argument. A
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lab_rat: nie zgadzam się z tym, że to głównie kobiety są tymi co oceniają rozwiązłość innych kobiet. Wielu facetów nagminnie wypowiada się bardzo negatywnie o seksualności kobiet. Nawet nie zliczę ile razy natknęłam się na komentarz, że kobieta która miała wielu partnerów seksualnych jest "przechodzona", jest szmatą, k---ą, nie nadaje się na żonę, jest dobra tylko do przeruchania, a jak jeszcze puściła się z czarnym, to w ogóle nie powinna
  • Odpowiedz
@fillmeout: w sumie to chyba wszystkich moich znajomych j---e kto co robi. Serio. I chłopacy i dziewczyny mają swoje na sumieniu i nikt nikogo raczej nie ocenia. Więc może to kwestia otoczenia albo ogólnie stylu zachowania w sytuacjach
  • Odpowiedz
@skitarii: Dla mnie jest to bardzo stereotypowe i bardzo staroświeckie podejście. To już nie te czasy, że kawaler zabiega o pannę, jej dziewictwo to cenny skarb i trzeba o nie walczyć. Tak jak pisał/a @lab_rat wyżej - przez lata rozwinęła się m.i.n antykoncepcja, a mentalność społeczeństwa jest dalej na tym samym poziomie co kiedyś. Rozumiem w pewnym stopniu Wasze wyjaśnienia, jednak ja zupełnie nie patrzę na to w ten
  • Odpowiedz
@fillmeout: jak przestaniecie w kółko powtarzać frazesy typu: "na kobietę trzeba sobie zasłużyć" to się zacznie powoli kończyć xd
Co w tym dziwnego, że bluepillowcy mają takie mniemanie o chadach, jak wychodzą z założenia, że kobietom trzeba się podlizywać wiecznie i masę energii na podryw tracić
  • Odpowiedz
@Dakkar: To, że kobieta się różni od mężczyzny nie oznacza, że standardy oceniania ich życia seksualnego powinny być inne, no błagam cię. Na szczęście to się powoli zmienia na lepsze. Tak jak napisał @Alt- , duże znaczenie ma też nasze otoczenie i ludzie wokół których się obracamy.
  • Odpowiedz
@Pomarancza_2310: W takim razie współczuję znajomych, którzy powtarzają takie frazesy. Według mnie, i osób którymi się otaczam, na nikogo nie trzeba sobie "zasługiwać", a starać się i dbać o siebie powinni partnerzy nawzajem.
  • Odpowiedz
Dla mnie jest to bardzo stereotypowe i bardzo staroświeckie podejście.


@fillmeout: to nie jest podejście, tylko logiczne wyjaśnienie podejścia, a logika nie może być ani stereotypowa, ani staroświecka.

Po prostu skoro społeczeństwo robi z kobiecej seksualności wielki skarb, jednocześnie ucząc kobiety jak go wykorzystywać do zdobywania męskiego zaangażowania, a mężczyznom mówi się, że mają się zaangażować, żeby na ten "skarb" zasłużyć to kobieta rozdająca "skarb" na prawo i lewo jest pogardzana bo psuje rynek i dla niej się angażować nie
  • Odpowiedz
To, że kobieta się różni od mężczyzny nie oznacza, że standardy oceniania ich życia seksualnego powinny być inne, no błagam cię. Na szczęście to się powoli zmienia na lepsze.


@Tarka99: owszem, dużo się zmienia, ale za tym, że kobiety coraz rzadziej słyszą, że są "puszczalskie" idzie też to, że coraz częściej narzekają na to, że mężczyźni nie chcą być odpowiedzialni ani się angażować, tylko wolą przelecieć i zostawić, gdy kobieta
  • Odpowiedz
@skitarii: Ależ ja sobie nic nie próbuję tłumaczyć, tak właściwie to Ty cały czas próbujesz mnie przekonać do swojej teorii - która również nie jest poparta żadnymi dowodami, a więc jej logika jest tylko Twoją opinią na ten temat - na koniec zarzucając mi głupotę i prostactwo :)
  • Odpowiedz
@skitarii: Tyle, że to akurat idzie w obie strony. Myślisz, że kobieta chce być z mężczyzną wiedząc, że co imprezę był z inną? Znam przypadek w realu gdzie dziewczyna poprosiła o test na HIV gościa, który ostro do niej zarywał, a miał na mieście opinię żigolaka.
  • Odpowiedz