Wpis z mikrobloga

Ciekawa jestem kiedy skończą się te podwójne standardy, że jak facet chodzi i rucha wszystko co się rusza to wow ale playboy, ultra chad, a jak laska się z kimś prześpi to jest dziwką. A nie, sorry, laska się nie przespała, laska się PUŚCIŁA albo komuś "dała". Łaskawie użyczyła swojej szparki, bo przecież sama w ogóle nie czerpie z tego przyjemności xD
#hotelparadise
  • 62
  • Odpowiedz
@fillmeout: prawda, ale weź pod uwagę to, że wzięło to się z banalnej sytuacji. W realu w większości przypadków to facet musi podbić do laski, a ona się zgodzić na ruchanie(jest tą decyzyjną), nie laska do faceta :)
  • Odpowiedz
@Gracjanus: ewentualnie wersja na XXI wiek: dobre to bzykanie, które nikomu nie szkodzi, a ten, komu przeszkadza bzykanie albo niebzykanie się nieznajomych, powinien wyjąć głowę z doopy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ciekawa jestem kiedy skończą się te podwójne standardy, że jak facet chodzi i rucha wszystko co się rusza to wow ale playboy, ultra chad, a jak laska się z kimś prześpi to jest dziwką. A nie, sorry, laska się nie przespała, laska się PUŚCIŁA albo komuś "dała". Łaskawie użyczyła swojej szparki, bo przecież sama w ogóle nie czerpie z tego przyjemności xD


@fillmeout: Nigdy to się nie skończy bo biologia niestety działa tak, że seksualność mężczyzny różni się od seksualności kobiety.

Seks wiąże się z jedną bardzo ważną konsekwencją, a mianowicie ciążą. Czysto biologicznie rzecz biorąc, kobieta jak zajdzie w ciążę, to musi nosić ją przez 9 miesięcy a potem poświęcić bardzo dużo czasu na wychowanie dziecka. Jest to bardzo duża inwestycja czasu i zasobów, więc w interesie kobiety jest to, żeby bardzo ostrożnie dobierać partnerów zanim w końcu temu jednemu da się
  • Odpowiedz
@lab_rat: A ile chorób wenerycznych można się nabawić (chociaż gdzieś tam w Twoim wpisie zabrakło tego, że kobiety też lubią seks no ale jakby nie dała to by nie było). Na Baśkę i BiBi taki hejt nie poleciał bo zrobiły to po czasie i stopniowo a Kara i Marcin po prostu zrobili sobie jakby ons. Chociaż znam związki rozpoczęte od łóżka.
  • Odpowiedz
Ciekawa jestem kiedy skończą się te podwójne standardy, że jak facet chodzi i rucha wszystko co się rusza to wow ale playboy,


@fillmeout: Kiedy facetom będzie łatwiej wyrwać laskę, niż kobiecie faceta. Czytaj nigdy.
  • Odpowiedz
@lab_rat: tyle, że w dobie szeroko stosowanej antykoncepcji ryzyko zajścia w niechcianą ciążę zmalało niemal do zera, a kobieta nadal jest traktowana jak szmata,a facet jak giga chad.

@Gracjuanus a słyszałeś to powiedzenie? "warsztat, do którego wjeżdżają często różne samochody jest dobrym warsztatem, podczas gdy samochód, który wjeżdża do każdego warsztatu to złom" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak widać porzekadła nie najlepiej przekładają się na
  • Odpowiedz
tyle, że w dobie szeroko stosowanej antykoncepcji ryzyko zajścia w niechcianą ciążę zmalało niemal do zera, a kobieta nadal jest traktowana jak szmata,a facet jak giga chad.


@Tarka99: bo antykoncepcję mamy od kilkudziesięciu lat, a mechanizmy psychologiczne oraz społeczne, które kierują tym jak traktujemy kobiecą i męską seksualność, ewoluowały przez tysiąclecia. Myślę, że element negatywnego oceniania rozwiązłych kobiet (i to głównie przez inne kobiety) zawsze będzie funkcjonował w ludzkich społecznościach
  • Odpowiedz
@lab_rat: Interesująca teoria, ale jednak nie przemawia do mnie patrzenie na życie tylko przez pryzmat biologii, jak również nie sądzę aby ludzie tak troszczyli się w ile ciąż zajdzie kobieta, nazywając ją puszczalską :)
  • Odpowiedz
@lab_rat: nie zgadzam się z tym, że to głównie kobiety są tymi co oceniają rozwiązłość innych kobiet. Wielu facetów nagminnie wypowiada się bardzo negatywnie o seksualności kobiet. Nawet nie zliczę ile razy natknęłam się na komentarz, że kobieta która miała wielu partnerów seksualnych jest "przechodzona", jest szmatą, #!$%@?ą, nie nadaje się na żonę, jest dobra tylko do przeruchania, a jak jeszcze puściła się z czarnym, to w ogóle nie powinna
  • Odpowiedz
nie przemawia do mnie patrzenie na życie tylko przez pryzmat biologii, jak również nie sądzę aby ludzie tak troszczyli się w ile ciąż zajdzie kobieta, nazywając ją puszczalską :)


@fillmeout: no niestety mechanizmom biologicznym wszyscy podlegamy i będziemy podlegać - a mają one wpływ nie tylko na to, jak wyglądamy ale też na to jak się zachowujemy.

To oczywiste, że jedna kobieta, która nazywa "puszczalską" drugą kobietę, nie myśli świadomie o potencjalnych ciążach i dzieciach tej drugiej. Ona ma zakodowaną genetycznie, instynktowną, negatywną reakcję na kobiety, które mają wielu partnerów - bo to przyciąga uwagę facetów, i odciąga tę uwagę od bardziej "szanujących się"
  • Odpowiedz
@Tarka99: Zerknij na mój komentarz wyżej a propos tego dlaczego "w interesie" kobiet jest jechanie po rozwiązłych koleżankach.

Co do tego, jak takie kobiety oceniają faceci - hm, no ja sam tak je oceniam, ale to już raczej jest kwestia uwarunkowań społecznych i tego, że kobieta, która jest atrakcyjna dla faceta, niekoniecznie musi dla niego stanowić dobry materiał na długotrwałą relację.

Najprościej można to chyba tak podsumować, że to żaden
  • Odpowiedz
@Tarka99: często też widzę w gorących wypowiedzi wykopków, że facet, który przeruchał sporo lasek imponuje kobiecie. Chyba jestem jakaś inna, bo ja mam zupełnie inne zdanie na ten temat z perspektywy kobiety. Wkurza mnie taki pogląd, ale niektórym ciężko to pojąć. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@lab_rat: Jasne, rozumiem teorię, że myślimy tak podświadomie, warto jednak otwierać się na inne poglądy i spojrzeć na to inaczej, bo jest to myślenie błędne i krzywdzące. I jak widać są osoby, które też tak uważają i jakoś udało im się wyrwać temu rzekomemu podświadomu myśleniu w ten sposób i uwarunkowaniom biologicznym. Ja bym nawet nie pomyślała, aby spojrzeć na to w ten sposób o którym piszesz, ale jest to
  • Odpowiedz
Najprościej można to chyba tak podsumować, że to żaden wyczyn i duma być w relacji z kobietą, z którą mógłby być w relacji ktokolwiek. Bardziej samoocenę buduje bycie z laską, która ostrożnie dobiera partnerów - to wtedy oznacza, że jeżeli wybrała mnie, a wcześniej nie miała partnerów seksualnych, no to musi we mnie być coś wartościowego.


@lab_rat: Co ciekawe, jeśli odwrócimy tę sytuację, to reakcja jest zupełnie inna. Mam wrażenie,
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że im większym facet jest playboyem, to tym bardziej przyciąga kobiety. Wydaje mi się, że często kobieta naiwnie ma nadzieję, że akurat ona jest wyjątkowa, w niej się zakocha i porzuci przygodny seks na rzecz związku.


@fillmeout: no tak, a do tego skoro facet dał radę przekonać do siebie tyle innych lasek, no to coś w nim musi być!

Na podobnej zasadzie - są badania, które dowodzą, że
  • Odpowiedz