Wpis z mikrobloga

Niech nikt nie gada że pozbycie się Hamiltona z F1 nie oczyściło by atmosfery, o ile przyjemniej się to ogląda bez tego ustawionego #!$%@?, i tej sztuczności, bo jaki Hamilton jest na prawdę, dzisiaj się o tym przekonaliśmy po tym jak przez pół wyścigu siedział na radiu i #!$%@?ł kocopoły. Życzę sobie i wam większej ilości takich podiów. SUPER MAX PO MISZCZA!
#f1
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@singortone: ja siedziałem. Perez nic nie gadal, Noris mówił tylko że kończą mu się opony, Verstappen chwalił bolid, nawet Bottas nic nie mówił przed awarią
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@white142: mogl płakać że szybko opony zdechly i po kilku okrążeniach Max mu odjechał np. Mogło dużo ale tylu ilu kierowców słuchałem to tylko Hamilton mial ciągle z czymś problem
@Tasde: taaa, ja też oglądałem i na przykład Lando zaraz po założeniu hardów mówił że samochód prowadzi się na C3 tragicznie, a miał wtedy świeże opony.. mimo tego że jechał tempem nie dużo odstającym od czołowej dwójki. To chyba nie ma się co dziwić Lewisowi kiedy do beznadziejnych ustawień dołożyli mu jeszcze najgłupsza możliwą strategie na ten wyścig?