Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak dalej kierować swoją karierą? Pytanie do osób, które mają doświadczenie w korpo finansach, księgowości a najlepiej w SSC/BPO. Mam ponad 2 lata expa w jednym SSC, zaczynałem w dziale AP od Junior Accountanta, po pół roku awansowałem na na Accountanta. Po roku w AP awansowałem do GLa na stanowisko Junior GL Accountant i tak pracuje od roku. Ogarniam już bez problemu wszystkie moje obowiązki, dobrze znam spółki, które obsługuje i zastanawiam się czy siedzieć dalej w tej firmie licząc na awans na GL Accountanta z podwyżką w okolicach 10% czy szukać pracy w nowej firmie już jako GL Accountant lub Finance Analyst gdzie dostanę pewnie lepsze pieniądze? Mam ukończone kursy I i II stopnia w SKWP, wszystkie funkcje Excela do pracy w SSC typu vlookup, pivoty, ify itp ogarniam bez problemu. Jaka ścieżka kariery w finansach pozwoli dojść do kwoty rzędu 9-10k brutto zakładając, że teraz mam 7.5k brutto? #korposwiat #pracbaza #praca #zarobki #finanse

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60aa51b54fdc3a000b6c2fed
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3
  • Odpowiedz
wszystkie funkcje Excela do pracy w SSC typu vlookup, pivoty, ify itp ogarniam bez problemu


@AnonimoweMirkoWyznania: To idź w Data Science na jakiegoś analityka danych, big data, tego typu rzeczy. W Finansach w SSC będziesz tylko klepaczem, a jednego korpo na drugie za 500 zł więcej się nie opłaca regularnie zmieniać.
  • Odpowiedz