Wpis z mikrobloga

Czołem, Mireczki!

Niektórzy może jeszcze pamiętają, że 3 lata temu dodałem znalezisko z darmowym ebookiem o lataniu. Dziś mam dla Was kolejną, rozszerzoną część - rozdziały o lataniu trochę zaktualizowałem dodałem trochę rzeczy z mojej książki z 2019 roku i nowych akapitów i rozdziałów dotyczących podróżowania w czasie COVID. Ebook jest do pobrania za darmo:

Jak Zaplanować Podróż - COVID edition

Chcę dotrzeć z nim do jak największej liczby osób, więc będę wdzięczny za wykopanie znaleziska :) Książka jest do pobrania w 3 formatach, PDF, epub i mobi i nie trzeba robić absolutnie nic, żeby ją pobrać, żadnych newsletterów ani płatności, choć jeśli zdecydujesz się dołączyć do któregoś z moich kanałów, to będzie mi bardzo miło. Tak czy inaczej, mam nadzieję, że książka Wam się spodoba, przyda i pomoże zorganizować urlop :)

Wybaczcie, że wołam po raz kolejny w tym tygodniu - od następnego tygodnia zaczynam już sporo pracować i nie wiem, czy udało by mi się to wszystko ogarnąć na spokojnie. Tradycyjnie wołam jedynie osoby z listy.

***

IG / FB

#zwtravel

Wołam tylko tych, którzy plusowali odpowiednie komentarze przy poprzednich wpisach (lub są zapisani na listę na Mirkolistach). Jeśli nie chcesz być więcej wołany/a - zaplusuj odpowiedni komentarz niżej. Jeśli chcesz dołączyć do wołania - również zaplusuj odpowiedni komentarz niżej :)
zbigniew-wu - Czołem, Mireczki!

Niektórzy może jeszcze pamiętają, że 3 lata temu d...

źródło: comment_1621767631y5SuLU7eVv2KQHX0mQDDzN.jpg

Pobierz
  • 33