Wpis z mikrobloga

@wojna: no bo ma racje. Jestem za prawem aby ten, co sie nie szczepil z wlasnej woli (czyli sie w ogole nie zapisal) w razie zachorowania na covid nie mial prawa do leczenia szpitalnego. Niech sie leczy w domu, skoro to taki katarek
  • Odpowiedz
@kefas_safek: ok przyjmuje. ty jak się się rozjebiesz samochodem bo przkroczysz dozwoloną prędkość też się lecz w domu, idźmy dalej. Jeżeli uprawiasz s--s bez zabezpieczeń i coś ci wyskoczy tez się lecz w domu. Jeśli pijesz a-----l lecz się w domu. Palisz? Również.
  • Odpowiedz
Jestem za prawem aby ten, co sie nie szczepil z wlasnej woli (czyli sie w ogole nie zapisal) w razie zachorowania na covid nie mial prawa do leczenia szpitalnego


@kefas_safek: nie zapominaj o ludziach otyłych którzy na własne życzenie są w grupie ryzyka wielu chorób, niech się leczą sami
  • Odpowiedz
@artur7177:

"Nie poznawaj ludzi po stopniach i tytułach. Jest wielu wybitnych ludzi wśród robotników czy sprzątaczek i wielu idiotów wśród profesorów."

- Jerzy Vetulani
  • Odpowiedz
@kefas_safek: Ja myślę że profilaktycznie powinno się szury palić na słomianym stosie w centrum każdego wielkiego miasta ku uciesze ludzi mądroch-zaszczepionych.

I do tego powinno się ich wydziedziczać z majątków i wszelkich dóbr. Reszta rodziny do kołchozu.

  • Odpowiedz