Wpis z mikrobloga

raczej nie są stygmatyzowane.


@mayek: To zaczną być XD Haloo tu ziemia! Wyjdz na dwór bo nadmiar tv propagandy Ci szkodzi. Nikogo nie będą obchodziły twoje przyczyny zdrowotne z powodu których się nie zaszczepiłeś. Nie będziesz miał QR nie wejdzie/polecisz etc :) Mam nadzieję że zrozumiałeś tą prostą rzeczywistość.
  • Odpowiedz
to ja się ubezpieczę od skutków covida


@wiem_wszystko: to sie ubezpiecz. A jesli zadna firma nie chce Cie ubezpieczyc to odloz sobie pie iadze na prywatne leczenie ¯\_(ツ)_/¯

W sumie niedlugo bedzie tak, ze jako niezaszczepiony nie bedziesz mogl isc np do kina i w pelni to popieram. Nie chcesz, nie musisz. Ale nie pasozytuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To nie trol! to stwierdzenie faktu! niestety propaganda działa i mireczki zaczynają popierać segregacje XD


@wojna: ja zawsze popieralem swgregacje w zakresie szczepien. Np postulowalem, aby dzieci bez obowiazkowych szczepien nie mialy dostepu do publicznych zlobkow. Skoro chcesz wybierac to pinos konsekwencje wyboru.
  • Odpowiedz
A czemu ma być nieuczciwe?


@artur7177: Bo duża część społeczeństwa naraża się (na małe ale zawsze) ryzyko odczynów poszczepiennych, a część postanawia z tego korzystać czując się bezpiecznie.
  • Odpowiedz
mimo iż jesteś zaszczepiony, to ty również możesz zarażać! Troche to śmieszne ale to WAS się powinno zamykać w jakichś obozach, byście nie zarażali zdrowych ludzi.


@wojna: Już Ci się chyba łeb przegrzał doszczętnie. Zaszczepieni zarażają bardziej, czy po prostu piszesz te głupoty w ogóle się nad nimi nie zastanawiając, tylko coś na zasadzie "chyba ty" i "twoja stara"?
  • Odpowiedz
  • 7
@60scnds: Zaszczepieni nadal zarażają! Wiem że na stronach szurskich o tym nie piszą, ale warto rozszerzać horyzonty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@wiem_wszystko Podoba mi się ten punkt widzenia z samodzielnym leczeniem w przypadku nieodpowiedzialnych zachowań. Nie wiem, może jakaś dodatkowa składka dla palaczy, antyszczepionkowców i przekraczających prędkość? W sumie dlaczego ja mam płacić za leczenie ludzi nieodpowiedzialnych. Lubisz ryzyko - ok, ale nie karz mi za siebie płacić.
  • Odpowiedz
@Sefira: Dlaczego ja mam płacić za leczenie ludzi którzy się łajdaczą i łapią wszystkie syfy jakie tylko można! Złapałeś:

Kiłe.
Rzeżączke.
Chlamydioze.
Grzybice narządów płciowych.
Kłykciny kończyste (HPV)
Wirusowe zapalenie wątroby typu B.
AIDS
- i inne

Płać sobie sam a nie z moich pieniędzy.
  • Odpowiedz
@wojna: każdy kto miał kontakt z "profesorami" na uczelniach, wie co 3/4 tych "towarzyszy" sobą prezentuje... można tu pośrednio zrozumieć niesamowite wyniki polskich uczelni na arenie międzynarodowej
  • Odpowiedz