Wpis z mikrobloga

@Riannon: dzień po Astrze gorączka cały dzień, ale dziś już normalnie
koleżanka przez cztery dni gorączkę 39C miała, inny kumpel przez dwa dni w średnim stanie, ale idzie przeżyć, a z tego co wiadomo, druga dawka nie robi takich dymów, więc będzie git ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mvcixk: bo corona ma takie same objawy, tez sie slabo czujesz, tez goraczka, potem doszedl mi brak wechu i kaszel, teraz siedze na kwarantannie do 30, bo mi test pozytywny wyszedl
@Riannon: Nie wiem czy to taka mniejszość. Sama prawie tydzień odchorowywałam pierwszą dawkę Astry, ale jak pytałam innych to przynajmniej 2 dni się męczyli (im młodsi tym gorzej). Na szczęście po drugiej dawce jest zdecydowanie lepiej - albo nic się nie dzieje, albo tylko jeden dzień jest się osłabionym.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@cukrowydamian: z mojej perspektywy: ludzie po szczepieniu chorują mniej niż jak chorowałem na kowida bez szczepionki xD a i tak ludzie dalej nie idą się szczepić, debile.

Choroba to ponad dwa tygodnie 38-39 i trochę duszności a szczepionka to trochę boląca ręka przez dwa dni i 37.5 jednego wieczora, więc żałuję że nie byłem zaszczepiony przed choroba.
@pelikan1992 gówno prawda, wśród młodych ludzi choroba trwa góra tydzień i sprowadza się do osłabienia, bólu mięśni i utraty zmysłów węchu i smaku. Ze mną było podobnie, a wielu znajomych przeszło jeszcze lżej.

Dodam jeszcze ciekawostkę. Z mojego otoczenia nie zaraził się ode mnie NIKT, nawet moja mama która jest po 6 chemioterapiach, więc nie #!$%@? że to jakieś groźne i mega zaraźliwe bo ta cała nagonka to tylko papka dla słabych