Wpis z mikrobloga

Konkurs się zakończył, znamy już zwycięzców... ale jak głosowały wykopki w #ankietaeurowizja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepsze oceny zebrały kraje następujące:
#finlandia - 4,36
#ukraina - 4,35
#islandia - 4,22
#wlochy - 4,21
#litwa - 4,19

Z kolei najgorzej wypadły:
#hiszpania - 1,75
#holandia - 1,93
#serbia - 2,34
#albania - 2,37
#uk - 2,44

Najwięcej "5" otrzymały #islandia - 108, #ukraina - 101 i #wlochy - 90. Najmniej - tylko po jednej - #hiszpania i #holandia.

Z kolei najwięcej "1" otrzymały od Was #hiszpania - 71, #niemcy - 43 i #holandia - 37. Ani jednej najniższej oceny nie dostała #litwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli zsumować punkty (przy założeniu, że "1" to 0 punktów, a "5" - 4), to najwięcej ich zdobyły:
#islandia - 640
#finlandia - 531
#ukraina - 526
#wlochy - 478
#bulgaria - 461

Najmniej natomiast:
#holandia - 99
#serbia - 117
#albania - 119
#hiszpania - 120
#niemcy - 189

W ramach ciekawostki wrzucam jeszcze wyniki sprzed dwóch lat:
https://www.wykop.pl/wpis/41367065/male-podsumowanie-ankietaeurowizja-najlepsze-oceny/

I to tyle statystycznego podsumowania Waszego wykopowego głosowania.
Dziękuję wszystkim za głosowanie. Ostatnio pisałem "do zobaczenia w przyszłym roku", ale wszyscy wiemy jak wyszło.Dlatego teraz napiszę tylko...
Do zobaczenia następnym razem! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ankietaeurowizja #eurowizja #muzyka i trochę #tagujenanocnej, bo to już ten czas. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
Już myślałem po głosowaniu jury , że z moim gustem coś nie tak. Moja pierwsza trójka: Litwa, Finlandia, Ukraina nijak się miała do tego co widziałem w punktacji w TV. Wykop mnie uspokoił, że jednak wszystko jest ok.