Wpis z mikrobloga

@Zuberbuber: Spoko, że szukasz kogoś kto przygarnie, ale ile ona ma i czemu nie wysterylizowana? Ja od razu jak można było pojechałam do weta. Miałam poprzednio suczkę, przybłęde i to był błąd żeby jej nie wysterylizowałam zawczasu. Urodziła szczeniaka ale zdechł niestety, a przy drugim też ona odeszła. Jestem strasznie zła na siebie, że nie przycisnęłam rodziców na jej sterylizację. Wtedy nie byłam pełnoletnia i swojej kasy nie miałam, choć to
odpowiem wszystkim od razu czemu nie wysterylizowana , otóż weterynarz powiedział ze ma mieć pierwsza cieczke wtedy po niej można wykonać sterylizacji no intak się Złożyło ze pies sąsiada przyszedł i wiadomo co dalej
@Zuberbuber: jeśli się nie zdecydujesz na aborcję z sterylizacją, to miej na uwadze to, że psy do adopcji należy oddać po 6-8tygodniach, super byłoby jakby nowi opiekunowie zobowiązali się to kastracji i sterylizacji przygarniętych szczeniąt po osiągnięciu dojrzałości - np. umową adopcyjną, może jakaś fundacja z Trójmiasta zajmie się twoim przypadkiem i będzie pomocna przy obu opcjach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Zuberbuber: to jak nie umiałeś dokonać tak prostego zadania jak przypilnowanie swojej suki przez jakieś 3 tyg to teraz weź odpowiedzialność za to. Jeśli urodzone szczeniaki beda mieć tak odpowiedzialne domy jak ich mataka to skończą pod kołami samochodów, czy przekręcą się na jakieś choróbsko lub będą produkować kolejne nieszczęścia.
Druga kwestia to zobacz jak małego pieska masz. Ciąża u tak małych psów jest dość niebezpieczna. Jeśli pies który ją pokrył