Wpis z mikrobloga

Już nie będzie Janusza Wojciechowskiego na następnych sesjach GPW. Pożegnanie Janusza Wojciechowskiego z GPW… Sześć kryzysów: cena początkowa sto osiemdziesiąt cztery złote, ani jednej dywidendy przez kilkanaście lat startów i wykup za 3 złote. Fenomen giełdowy Powtarzalność sukcesów przez lata, przez dekadę, a przecież debiut odniósł tu, na tej giełdzie jako sześćdziesięciolatek i było to przecież piętnaście lat temu. Coś niewiarygodnego! Co tydzień siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać tę rywalizację. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym kredytom hipotecznym, żyliśmy życiem zastępczym. Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele... Mam nadzieję, że z tych młodych chłopaków, którzy dzisiaj mają aspiracje, którzy oglądali Janusza Wojciechowskiego na całym świecie, jak właściciel Tesli Elon Musk, który powiedział, że Janusz Wojciechowski go natchnął. Że uwierzą, że nie zmarnujemy tego fenomenu, jaki się stworzył przy oglądaniu spadków JWC. Tego fenomenu popularności. Wydymanie akcjonariuszy na koniec to jego ostatnie zwycięstwo i ta wielka radość nas, ludzi, inwestorów, którzy to oglądaliśmy. Państwo przed ekranami krzycząc, skacząc... Ja także krzycząc, skacząc... Po prostu... Było pięknie i coś się niewątpliwie zamknęło, ale miejmy nadzieję, że na bananowej będzie jakaś próba kontynuacji. Kredytomanii JW Destrakszyn już nie będzie nigdy. Natomiast ważne, żeby były sukcesy i żeby coś po Januszu trwałego, bardzo trwałego, zostało. Dziękujemy Ci bardzo, Januszu! Dziękuję Państwu. Do usłyszenia.

#gielda #heheszki #inwestycje #patodeweloperka
chamik - Już nie będzie Janusza Wojciechowskiego na następnych sesjach GPW. Pożegnani...

źródło: comment_1621586917Tk8dClMHSFzSI6rgJ0Xv2T.jpg

Pobierz
  • 11
@chamik: Aż się łezka w oku kręci, opychalem na debiucie po 82 pln, zapis na uprzywilejowanych warunkach dla akcjonariuszy Energopolu Południe. Czary mary na szczycie hossy. Ale jestem stary