Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: Chyba Twoją człowieku, jeżeli wjedziesz na wizie pracowniczej albo innego rodzaju wizie specjalnej to jest to zupełnie inna sytuacja.

To nieco tak jakbyś powiedział „mam paszport Tajski, więc kwarantannę będę mieć w domu, a wy śmiecie kiście się w hotelach” XD.

Albo to tak jakbyś miał amerykański Paszport i mówił „przecież można podróżować do Stanów, dopiero co byłem w CZIKAGO”.

No #!$%@?, super wyjazd turystyczny #!$%@? XD

Czego Ty nie
@Deska_o0: Bardzo wątpliwe, że dla całego obszaru Tajlandii zniosą - skoro na początku miesiąca ponownie podbili kwarantannę do 14 dni dla wszystkich bez wyjątku - i podobno dość ostro pilnują zakazu podróży pomiędzy strefami.

No, ale może faktycznie w kuluarach tajskiego parlamentu słychać inne informacje... tego wykluczyć nie mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@m-wjeczur: bardziej wierzę mieszkańcom, a zwłaszcza pracownikom wysokiego szczebla koordynującym wyjazdy służbowe pomiędzy filiami niż wiadomościom z onetu ¯\_(ツ)_/¯
od początku pandemii odwiedziłem już kilka państw do których "nie mozna wjechać bez kwarantanny" i nigdy na niej nie siedziałem
Czekaj, a czy dziś na główniej nie latało wykopalisko, że więcej Polaków się nie zaszczepiło niż zaszczepiło? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To chyba rozłożenie osób powinno być odwrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mikstolar: wymagasz logiki od osoby, która twierdzi, że *oni* chcą zgnoic nieszczepionych i jednocześnie uważa, że im jako nieszczepionym zorganizuje oddzielne miejsca wczasowe, zamiast po prostu nigdzie nie wpuszczać niezaszczepionych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sebek1987: cóż, nie mieszkam w Niemczech czy Belgii, więc jadąc na wakacje muszę wydać dodatkowo 360zl/os. Nie jest to bajońska suma.
IMO twoja szybką ocena jest nietrafiona. Nie uważam się za niewolnika, ale każdy ma swoje kryterium. Osobiście na życie w Polsce nie narzekam, wolę mieszkać tutaj jako rodak niż w innym kraju jako emigrant i budować swoje życie od nowa. Oczywiście boli mnie jakość NFZ i decyzję rządu, ale jakis
@szmecio: Pojechałem z tym niewolnikiem na podstawie tego, że potrafisz znaleźć pozytywy w tak #!$%@? sytuacji. Nie wiem jakie masz doświadczenie za granica ale nikt normalny nie jest traktowany jak Ukrainiec na dorobku.