Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A będzie odwrotnie bo niezaszczepione osoby pojadą w parę miejsc otwartych a zaszczepieni pojadą gdzie chcą


@William_Adama: Jeżeli faktycznie tak będzie to bardzo smutne :(

@mikasz: a musisz że jak jest miejsce gdzie mogą być niezaszczepieni to zaszczepieni już nie mogą? To będziemy mieć paszporty niezaszczepionych?
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Do każdego z tych krajów wjadę bez szczepienia, coś jeszcze?

No i nie wiem czy wiesz, ale na ten moment szczepienie Cię nie zwalnia z kwarantanny w Tajlandii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tez się wybieram do Tajlandii, niezaszczepiony (tyle, że na dłużej - pewnie z 3-6 miesięcy, więc 14 dni ASQ mi różnicy nie robi). Gdzie jest teraz Twój Bóg?
  • Odpowiedz
Do każdego z tych krajów wjadę bez szczepienia, coś jeszcze?


@m-wjeczur: wydając każdorazowo ~500PLN

No i nie wiem czy wiesz, ale na ten moment szczepienie Cię nie zwalnia z kwarantanny w Tajlandii ( ͡°
  • Odpowiedz
@Gallg: To nie wiem gdzie jadles i jaki typ bo my w drodze do Pammukale z Bodrum stanęliśmy przy jakiejs randomowej knajpce i trafiliśmy na przepysznego kebaba w lavashu. Był bardzo duży, lavash byl mega świeży i kosztował 7,5zl. I nie miał frytek w środku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Deska_o0:

@m-wjeczur: wydając każdorazowo ~500PLN


500 PLN to sporo mniej niż moja dniówka, nawet tego nie odczuję mówiąc szczerze. Ale rozumiem, że jak ktoś ma ograniczony budżet to może to być pewien problem ¯_(ツ)_/¯ (ale wtedy nie powinien się wybierać na drugi kontynent w obecnej sytuacji,
  • Odpowiedz
500 PLN to sporo mniej niż moja dniówka, nawet tego nie odczuję mówiąc szczerze.


@m-wjeczur: no i super, ale jak lubisz wyrzucać pieniądze w błoto to tylko twój problem

Ale rozumiem, że jak ktoś ma ograniczony budżet to może to być pewien problem
  • Odpowiedz
@Deska_o0: LOL.

no i super, ale jak lubisz wyrzucać pieniądze w błoto to tylko twój problem

mylisz ograniczony budżet z niechęcią do wyrzucania pieniędzy w błoto, domena ludzi udających bogatych w internecie


Nikogo nie udaję, po prostu dla mnie 500 to relatywnie niewiele. To Ty sobie
  • Odpowiedz
Nikogo nie udaję, po prostu dla mnie 500 to relatywnie niewiele. To Ty sobie dorobiłeś ideologię.


@m-wjeczur: pracuję na kontrakcie w szwajcarii, różowa od lat zdalnie dla Big4, 500PLN to nie jest duża kwota, ale nie lubię marnowania pieniędzy

Jeżeli jedziesz do pracy, a nie turystycznie to jest to zupełnie inna sprawa


@m-wjeczur: jadę turystycznie, firma mi po prostu pomoże jeżeli nie będę mógł tego zrobić na własną
  • Odpowiedz