Wpis z mikrobloga

Witam. Mam pytanie odnośnie Masonerii. Czy naprawdę rządzą światem? Czy naprawdę zbliża się 3 wojna Światowa? Czy masoneria jest dobrą, czy złą organizacją? Można sprawdzić i wszędzie, czy to w religiach czy w internecie, wśród polityków przewijają się symbole masońskie. Nawet w sądach. Kolejne pytanie czemu większość mówiących o masonerii i NWO tzw. szurów była leczona psychiatrycznie, bądź ma schizofrenię? Czemu zdrowi psychicznie nie mówią o tym, tylko zawsze jakiś wariat? Komu w końcu ufać?
#masoneria #nwo #depopulacja #koronawirus #szury #jablonowski #natanek #sanjaya #krajski
  • 7
@Nochybawszystkoinaczejjest: Masoneria to przede wszystkim hermetyczna organizacja i wielu masonów to zwyczajni karierowicze traktujący ''zachodni PZPR'' jako most do kariery. Są jednak masoni jak Mozart czy Voltaire którzy mieli kolegów masonów i czerpali natchnienie z wiedzy masońskiej (okultyzm, mitologia, literatura). Taka kolejna forma religii ze swoimi wadami i zaletami a że nie każdy jest masonem to masy uważają ich (masonów) za definitywnie złych. Wielu polityków, muzyków czy artystów bywało jawnymi masonami
@Nochybawszystkoinaczejjest: Ja bym jednak podchodził do większości ''odkryć'' z dystansem i nie wrzucał wszystkiego do jednego worka bo są teorie które się sprawdziły (np. Katyń) a są teorie które są czystym idiotyzmem.
Szuryzm to taki etap który najczęściej przechodzi się po przejściach, generalnie ludzie szukają prostej odpowiedzi na skomplikowane problemy, wiedzy tajemnej która czyni ich lepszymi czy skuteczny sposób na zarobek i bycie swego rodzaju liderem. Mam większe zaufanie do szurów
@Nochybawszystkoinaczejjest: przyjacielu szeregowy wolnomularz raz w miesiącu spożywa z lożą katering i wino po wykładzie z historii i symboli bardzo często na podstawie wszelkiej maści starożytnych pism hebrajskich xD pózniej gadka o aktualnej sytuacji politycznej oraz o tym jak stoi psycha, na dowidzenia umawia sie po znajomosci do dentysty. Za to wszystko płacisz składkę raz w miesiącu z nadzieja, ze cię carrna wyżej w stopniach moze w jakies Francji czy Belgii