Wpis z mikrobloga

Zgłosiłam do moderacji to znalezisko jako manipulacja: https://www.wykop.pl/link/6114625/taka-tam-zacheta-dla-kobiet-by-pracowaly-w-zawodach-zdominowanych-przez-mezczyzn/
Nie minęła minuta i zgłoszenie zostało odrzucone. Serio @Moderacja uważacie, że to jest ok i znalezisko nie jest manipulacją i wprowadzaniem w błąd?
bonus w komentarzu
#pytanie #wykop #moderacja #codziennymizoginizm #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
c.....a - Zgłosiłam do moderacji to znalezisko jako manipulacja: https://www.wykop.pl...

źródło: comment_1621527812AXfHrwkfODuSMHjOJyINvX.jpg

Pobierz
  • 29
@chrominancja: uważam, że nie powinno się cenzurować takich słów. Tacy ludzie sami się ośmieszają wygłaszając takie opinie.
A czy łamie regulamin to pewnie można się kłócić, z jakiegoś powodu moderacja odrzuciła Twoje zgłoszenie.
@chrominancja: Jest ok. Nie obraża nikogo personalnie. Obraża ludzi, którzy posiadają jakieś konkretne cechy, ale baz wskazywania konkretnej osoby.

Powód zgłoszenia, który wybrałeś to zupełnie pomylony pomysł. Mogłeś co najwyżej wybrać: niedpowiednie treści, ale usunięcie tego komentarza byłoby nadużyciem przez moderatora.

Nie masz racji. Moderator ma rację. Jeśli już wcześniej moderator rozpatrywał podobne zgłoszenie to nawet nie musi się zastanawiać, bo już wie. Osobiście rzadko mam problem z decyzją moderacji, ale
@Nemayu: przecież napisałam, że mam wrażenie, że wybrałam jako niezgodne z regulaminem ale albo missclick albo moderacja zmieniła powód zgłoszenia co czasami robią. Zresztą nieważne jaki dałam powód, komentarz jest niezgodny z regulaminem, a punkt regulaminu o którym mówię jest w komentarzu wyżej.
A znalezisko jest manipulacją i podszywaniem się więc znowu, powinno zostać usunięte.
@chrominancja: Atakowanie na podstawie cech, czyli atakowanie kogoś na podstawie jego cech, a nie atakowanie cech ogółem. To dwie rózne rzeczy.

To tak jak z powiedzeniem, że złodzieje to patologia, a powiedzeniem, że: Marian to złodziejska patologia.
@Nemayu: ok, czyli jeśli napiszę, że użytkownicy wykopu są głupi, bezwartościowi i jedyne co mają wartościowe to #!$%@?, bez nich są #!$%@? to nie jest to obraźliwe? Jesteś również użytkownikiem wykopu wiec ten komentarz opisuje również Ciebie. Czyli zgadzasz się z tym, że ta opinia nie jest obraźliwa?
A i jaki związek ma artykuł z tą sytuacją?
@chrominancja:

A i jaki związek ma artykuł z tą sytuacją?

Przeczytaj to może zrozumiesz.

To co napisałeś opisuje konkretną grupę osób i atakuje tę grupę, subkulturę. Nie przekazuje żadnej treści poza obelgami. Jest też przesadnie wulgarne i zbyt ordynarne. Atakuje też portal na którym się wypowiadasz, więc zostałby skasowany. Przekroczyłeś granicę dobrego smaku xD