Wpis z mikrobloga

Do baru wchodzi dziennikarz, politolog, ekonomista, gracz giełdowy, ekspert od kryptowalut, ekolog, prawnik, klimatolog, antropolog, socjolog i literaturoznawca, a to dopiero jeden klient!

To, że każdy ma swoje zdanie to jest jasne i normalne. Najgorsze jest kiedy wydaje ci się, że twoje zdanie jest jedynym słusznym i idziesz w zaparte nie patrząc na żadne argumenty. Dokładając do tego olbrzymie zasięgi i podatność naszego społeczeństwa na "chłopskorozumizm" to Stanowski jest jednym z największych manipulatorów na TT.

To nic, że remont linii średnicowej będzie największą ingerencją w przestrzeń ścisłego centrum Warszawy od czasu odbudowy Warszawy, co również daje okazję władzom do przebudowania fatalnie funkcjonujących ciągów komunikacyjnych. Jak coś nie działa to już nie ma jak tego zmieniać, czego nie rozumiesz? I co ciekawe mówi to ten sam człowiek, który żądał od Trzaskowskiego remontu lokalnego stadionu na Żoliborzu, który nie działał od kilkunastu lat, aż do momentu kiedy jego drużyna zaczęła na nim grać xd

#warszawa #kanalsportowy #stanowski
Pobierz
źródło: comment_1621517283NdlqQ85ujfESIvxiOSB4vZ.jpg
  • 18
Do baru wchodzi dziennikarz, politolog, ekonomista, gracz giełdowy, ekspert od kryptowalut, ekolog, prawnik, klimatolog, antropolog, socjolog i literaturoznawca, a to dopiero jeden


@parooow: wykopek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@parooow: Czytam jego wystawy na temat przebudowy Aleji i ja naprawdę się zastanawiam co ten typ ma w głowie. Przecież ten ściek ma szanse stać się przestrzenią na miarę Świętokrzyskiej. Ale dla Stanowskiego przepustowość ważniejsza.

@pawelczixd: typowa choroba ludzi, którzy wyrwali super okazję typu segent w polu kapusty w Jankach czy innych Józefosławiach i teraz oczekują, że całe miasto się do nich dostosuje, bo przecież oni MUSZĄ jakoś dojechać
Do baru wchodzi dziennikarz, politolog, ekonomista, gracz giełdowy, ekspert od kryptowalut, ekolog, prawnik, klimatolog, antropolog, socjolog i literaturoznawca, a to dopiero jeden klient!


@parooow: rozumiem szyderę, zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Dla przykładu, jeżeli nie ukończyłem tak prestiżowego kierunku, jak literaturoznawstwo, to nie mam prawa oceniać literatury? Nie mam prawa się na ten temat wypowiadać, tak, jak to zrobił Stanowski na temat poezji Jasia Kapeli? (bo domyślam się, że do tego
@Whizkazzz: Nie piłem do konkretnego przykładu, chodzi mi o jego ogólne chore przekonanie, że jeśli coś jest inaczej niż to co on sobie myśli musi to komentować robiąc wyolbrzymiając sztucznie marginalny problem jeśli ma racje (jak to było z Kapelą), a jeśli nie ma racji idzie w zaparte mimo głosów ekspertów/osób siedzących w temacie od x lat motywowany lajkami nieświadomych osób do których dociera.

Nie musisz być ekspertem w każdym temacie,
@parooow: w sumie to nie śledzę go na tweeterze tylko oglądam czasami w HP lub innych formatach na YT. Wydaje się być w porządku człowiekiem, który potrafi zadać inteligentne pytanie swoim gościom, nawet ostatnio, kiedy był Gonciarz to próbował gościa zrozumieć i znaleźć jakąś wspólną przestrzeń do komunikacji. Mimo tragicznego występu ww. który mu się wielokrotnie sam podkładał.

W ogóle nie zaobserwowałem takich zachowań, które wymieniasz - lub sporadycznie.
@Whizkazzz: No te wszystkie zachowania o których mówię widać na Twitterze. Imo jest inteligentny, bardzo też możliwe, że jest dobrym człowiekiem nie mi to oceniać. Jednak bardzo czuć, że jest mocno zakochany w sobie i do innych osób startuje z pozycji chorej pewności co do swoich poglądów, a nie próby przyswojenia innej strony sporu.
@parooow: on ma taki trochę cwaniaczkowaty styl i ma dużo w tym pewności siebie - to fakt, ale w mojej opinii sprawia to, że jego programy i hejt parki fajnie się ogląda, szczególnie, kiedy jest zetknięcie dwóch wyrazistych/często przeciwnych opinii (wyjątkiem jest program z Gonciarzem).

No te wszystkie zachowania o których mówię widać na Twitterze.


@parooow: Ale to jest problem całego Tweetera, Tweeter służy do postowania tam swoich wyrazistych opinii