Wpis z mikrobloga

Pan w Decathlonie właśnie mi składa #rower #btwin riverside 120, śliczny jest, w sumie dojeżdżam 20km w dwie strony do pracy ścieżkami rowerowymi wiec będzie jak znalazł () to taki prezent dla siebie na dzień dziecka ()
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szpeju: @kodecss:

Hehe dziewczyna zaprosiła mnie dziś na rower. Zgodziłem się ochoczo, jako że jestem amatorskim kolarzem szosowym. Ustawka oczywiście o 6 rano pizgawica straszna, więc założyłem moje super oddychające rękawice na warunki wilgotne o wadze 0,1 grama. Kosztowały 800 złoty, ale w takich od razu jeździ się szybciej. Na grzbiet narzuciłem nieprzepuszczjącą wiatru, dopasowaną bluzę za 1 tys złoty. Na koszulce n****e tyle sponsorów, że prawie
  • Odpowiedz
@Szpeju: Daj znać po czasie jak Ci służy :)
I go dobrze przypinaj! Chłopakowi BTWINa w Holandii ukradli (miał tylko zaczepiony łańcuch na kłódkę o koło i ramę), koleżance w UK ukradli (też BTWIN) - też był przyczepiony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Szpeju: kolarze się zesrali, a ja na Tribanie za 999 zl zrobiłem już kilka tysięcy kilometrów w tym trasy po 150 i kurde jeździ xD jak jeździsz do pracy 20 km dziennie to taki rower będzie gites
  • Odpowiedz
Nowy rower za 900 zł

Już widzę jak to jeździ

Jak masz czas się rozmyślić to idź do domu i znajdź za tyle jakaś "firmową" używkę

@kodecss kupiłem rower za 900zł i jeździ 2 sezon. A ważę dodatkowo sporo ponad 100kg ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 3
@Oplyy: Całe szczęście nie jestem ćpunem XD
@Babazkebaba: Oczywiście!
@tarushiba: Mam locka na koło i dodatkowo łańcuch na koło i ramę, ale trochę się cykam nadal, bo rower w sumie lekki, można wziąć pod pachę i iść ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz