Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Chcemy się przedtawić - swisstak to firma dogadująca ze sobą inżynierów, programistów i innych specjalistów z firmami w #szwajcaria szukającymi właśnie takich ekspertów jak Wy.

Ale zacznijmy od najważniejszego - powitalne #rozdajo dla szczęśliwego mirka spośród plusujących. Do wygrania scyzoryk Victorinox do 200zł – Ty wybierasz, swisstak płaci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Losowanie w piątek o 18:00 za pomocą mirkopro.

A jeżeli nie chcesz scyzoryka, tylko chcesz rzucić papiery w swojej obecnej firmie, przeprowadzić się do Szwajcarii i cieszyć się widokami jak pic rel – daj znać. W szczególności jeżeli Twoje skillsy to szeroko pojęte #it, #programowanie, #automatyka albo #robotyka. Chętnie opowiemy o tym jak się tu żyje, ile zarabia, jak wygląda relokacja.
swisstak_ch - Cześć Mirki i Mirabelki! 

Chcemy się przedtawić -  swisstak to firma d...

źródło: Flaga to duży plus

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@swisstak_ch: jak juz robicie rozdajo i odpalacie sie na wypoku czy innych socialach, to ja bym przede wszystkim podal adres swpjej strony.

No ale ja to zwykly inz mechanik jestem, a nie zaden architect & design software engineer ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@mac_mod: obecnie nie mamy publicznego spisu ofert. Działa to raczej tak, że osoba zainteresowana wyjazdem zgłasza się do nas, omawiamy profil, doświadczenie i to czego szukasz, a później szukamy i dobieramy oferty do Ciebie.

Co do front-endu to zdecydowana większość ofert na rynku wymaga doświadczenia z Angularem albo Reactem.
  • Odpowiedz