Wpis z mikrobloga

Pan w Decathlonie właśnie mi składa #rower #btwin riverside 120, śliczny jest, w sumie dojeżdżam 20km w dwie strony do pracy ścieżkami rowerowymi wiec będzie jak znalazł () to taki prezent dla siebie na dzień dziecka ()
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja jeżdżę rowerem za 200zl za małym i ledwo co jeżdżącym. Ale wiem że jestem biedakiem i szkoda mi nawet te 900zl... Bo to ogrom pieniędzy.. Pewnie dla wykopków jestem nikim ale spoko dla siebie też


@Elnath: Dla mnie jesteś spoko koleś.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Szpeju: W Niderlandach, to ja proponuję na kolejny zakup pomyśleć o jakimś używanym "holendrze". Wiem, że z wyglądu nie przekonują, ale po mieście jeździ się na tym znakomicie. Przy takiej infrastrukturze to idealny rower, mega wygodny, świetna widoczność i zachęca do relaksacyjnej jazdy.

Coś o tym wiem, bo sam niedawno przesiadłem się na holendra i jestem mega zadowolony.
  • Odpowiedz
@szymkov: hehe :D No wyszło że zamiast szosy kupiłem uzywanego Crossa Krosa :P Model Cross GRX 9 Mountain HT Line google mi mało o tym mówi. Ogólnie wszystko na Deore i hamulce hydrauliczne tez Shimano amortyzator St Suntour 80tka z blokadą przerzutki 3x 9. Koła 26tki z oponami Schwable Silento podobno dobre na asfalt i teren. Jestem zadowolony :)
  • Odpowiedz
@szymkov: Wiesz co mi bardzo pomogło wyszukiwanie w OLXie Twój adres zamieszkania do 100km
cena do 1800zł bo na 1500 idzie stargować :P A fraza w szukaje to rower deore + wyszukaj w opisie.
Czasem nazwą fajny rower "sprzedam krosa" a w środku wyposażenie deore i fajna cena a szukając po samych tytułach rower deore go nie znajdziesz :)
Powodzenia Ja 2 tygodnie szukałem, było parę ofert wcześniejszych ale znikały
  • Odpowiedz