Wpis z mikrobloga

@MorDrakka: Placek Tortilla wysmarowana jakimś twarożkiem (zazwyczaj śmietankowy ale chrzanowy też dobry). Całość pokrywasz rwaną lodową albo inną miękką sałatą. Następna warstwa to wędlina lub łosoś. Zwijasz jak naleśnik (warto na początku dodać jakieś twarde warzywo aka ogórek/papryka i zawijać tak jakby na pierwszym pasku "twardym". Do lodówki i później kroisz jak kopytka. Z czasem zmieniasz serki/wędliny/ryby.
@MorDrakka: nadzienie można zrobić z byle czego, co w lodówce zalega, co wyrzucić szkoda a psu dać nie można. Proste warianty to po kawałku kiełbaski z serem i keczupem do każdego pasztecika, ewentualnie szynki. Po wierzchu również można serem sypnąć. Wykwintne nadzienie to szpinak z serem fetą albo z mięsa mielonego i słodkiego sosu chilli. Można udusić pieczarki z porem lub cebulą, dać krewetki lub gotowanego kurczaka z groszkiem. Na słodko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MorDrakka: mam nadzieję, że przykryłeś jakoś po zrobieniu zdjęć, bo kanapeczki mają to do siebie, że bardzo szybko wysychają i się robią trochę niefajne.
A naprawdę super to wszystko wygląda, super robota. ()
@helga-von-klusken: dzięki wielkie za podpowiedzi

mam nadzieję, że przykryłeś jakoś po zrobieniu zdjęć, bo kanapeczki mają to do siebie, że bardzo szybko wysychają i się robią trochę niefajne.


@unluckysoap: spokojnie, zadbałem o wszystko, było dobrze i wszystko zjedli
@Myrszula: ja za tym akurat średnio przepadam