Wpis z mikrobloga

@Sebb521: Ciekawe jak wyglądają po np 20 odpaleniach x 5 minut (bo zakładam że takie testy się odbywały skoro maja być oblatywanie jak samoloty). Wołam od razu @texas-holdem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dodo_: Merlin, silniki z Falcona dla laika wyglądają całkiem podobnie, a niektóre z nich mają po 10 lotów. Przed każdym lotem jest test z odpaleniem silników, do tego niektore sa odpalane dwukrotnie przy lądowaniu. No tyle ze ich zdjęć zdaje się nie mamy :(
  • Odpowiedz
@dodo_: ale on jest uświniony bo walnął pyłem wokoło i po wyłaczeiu silnika ten pył tam latał wszędzie więc osiadł. Wewnątrz to on jest niesamowicie sterylnie czysty bo wszystko przepalone
  • Odpowiedz
Ciekawe jak wyglądają po np 20 odpaleniach x 5 minut (bo zakładam że takie testy się odbywały skoro maja być oblatywanie jak samoloty). Wołam od razu @texas-holdem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dodo_: Osobiście bardzo wątpię, czy się takie testy odbywają (w sensie kilkadziesiąt odpaleń jednego silnika po kilka minut każde), ale jeśli się odbywają, to SpaceX się nimi nie chwali. Gdybym miał strzelać to
  • Odpowiedz