Wpis z mikrobloga

  • 5
@M558: miłość do bliźniego nie oznacza mówienia dziękuje jak ktoś próbuje cię opluć.


Wzajemnie.

Wedlug doktryny katolickiej na tym polega.
  • Odpowiedz
Nawet jeśli moje przekonania by były oparte na pięciominutowym googlowaniu, to i tak lepiej niż ogromna większość ludzi wierzących, którzy swoje absurdalnie głupie wierzenia opierają na biblii, której nawet tego 5min nie przeznaczyli XD


@JamKarzeu2: To poświeciłeś te 5 minut czy nie? Ogromna większość to ile dokładnie? Jak można opierać coś na Biblii skoro się jej nie poświęciło nawet 5 minut? Ile minut Biblii poświęciłeś?
  • Odpowiedz
Akurat jest to tak samo trudne jak powiedzenie jakiego koloru są znaki informacyjne nie posiadając prawa jazdy.


@Jabby: nie trzeba posiadać prawa jazdy żeby to wiedzieć. O tym uczą w podstawówce w 3 klasie…
  • Odpowiedz
@Dante555: podstawy każdej większej religi: stary + nowy testament, talmud, tora, koran, mahabharata, dialogi konfucjańskie, tiptak, śruty, smitri i większość starszych wierzeń nazywane dzisiaj mitologiami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@neib1:

Katolicy w tym wątku to jakieś zacne trolle czy to na serio? xD

Bo jak trolle to szanuję


Nie wiem, ale na TT chyba serio bo oboje z tego screena mnie zablokowali xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tak, bo znajomość znaków drogowych, dzięki czemu jest się bezpieczniejszym chociażby przechodząc przez drogę, jest równie ważna od jakiś rytuałów religijnych związanych z niewidzialnymi istotami w niebie.

@Jabby: Czy ty tak serio bierzesz jakiś teleturniej w TV, że jego pytania traktujesz jako system wartości w realnym życiu?
To co powiesz na pytania o celebrytów czy sztukę?

To jest zwykły teleturniej dla głupich mas sprawdzający wiedzę z tematów które nie są
  • Odpowiedz