Wpis z mikrobloga

Przez ten #nowylad najbardziej po dupie dostaną Ci, o których się nie gadało na tej konferencji, a więc o singlach zarabiających +4k na rękę z własnym mieszkaniem i jakimiś oszczędnościami albo parach, które nie planują kaszojadów.

Nie otrzymamy żadnego realnego mechanizmu poprawiającego sytuacje XD
Samo zatrzymanie tego #!$%@? rozdawnictwa uznałbym za gigantyczne wsparcie ()
Będziemy #!$%@?ć na te wszystkie plusy i te dopłaty do bąbelków, a inflacja zeżre wszytko to, na co uczciwie pracowaliśmy,

Życzę sobie i wam powodzenia...

#neuropa #polska #bekazpisu #gospodarka
  • 16
dziecioroby patrzą na nas z góry i z pogardą ( ͡° ͜ʖ ͡°) JAK TO NIE CHCESZ MIEĆ DZIECI EGOISTO


@Monke:

Kwestia nie posiadania dzieci to nie jest egoizm. Posiadanie dzieci to egoizm.
Ty się pojawiłeś na tym świecie, tylko dlatego, że przez kilka miliardów lat, wszystkie organizmy przed tobą przetrwały i się rozmnażały. Istniejesz bo jesteś kontynuacją cyklu, który trwa kilka miliardów lat.
@Cwana_frytka: W nowym ładzie #!$%@? jest każda osoba bez dzieci nie ważne ile zarabia wyobrażasz sobie zarabiać 3k brutto i kupić mieszkanie po tym jak ceny skoczą bo będą dopłaty dla ludzi z kaszojadami no właśnie do tego inflacja zaboli #!$%@? każdego w tym systemie #!$%@? będzie każdy cały ten ład ma tylko podtrzymać czas władzy przy korycie cała kasa zostanie PRZEJEDZONA to już koniec
@Cwana_frytka: @Steczny: @Monke: Ale ja nie rozumiem, czemu takie dzbany jak wy nie potrafią dodać 2+2 i ogarnąć, że to wszystko to jest skutek kryzysu demograficznego, a nie 'madek z dziećmi', których tak nienawidzicie.

Podatki będziecie płacili, bo zaraz pokolenie lat 70'tych i 60'tych przechodzi na emeryturę i zaraz pula podatników skurczy się o 30%, a system będzie miał przez conajmniej 2 dekady po tym zajściu te same wydatki
@Steczny: Nie. Myślę, że tego nie da się już zatrzymać i ostatnia okazja była z 20 lat temu. Ja 20 lat temu jeszcze nie byłem na świecie i nie mam zamiaru ponosić konsekwencji za decyzje pokoleń, które urodziły się przedemną.

Więc kiedy już będziemy społeczeństwem geriatryków to geriatryków z dziećmi i wnukami powinno się pozostawić pod opieką ich potomstwa, a bezdzietnych geiratryków wpakować do jakiś obozów, gdzie będą wegetowali za 500
@RzutKamieniem: Tu nie chodzi o brak chęci do partycypowania w systemie redystrybucji, płaceniu składek, danin, opłat i podatków, tylko opłacanie tych pomysłów z dupy, które są z góry skazane na porażkę,

Mówisz o demografii, ale każda decyzja PiS wzmacnia presje inflacyjną, powoduje podwyżki cen oraz usług, a to skutkuje zmniejszaniem się zamożności, bez dobrobytu i stabilnej sytuacji finansowej żadna rozsądna para nie zdecyduje się na dziecko

ZUS i kolejny pomysł czysto
Trzymaj się Miras mocno... Też siedzę na tej karuzeli #!$%@?. Nie mamy z żoną dzieci, prowadzę JDG i jak dzisiaj oglądałem co te mózgi wymyśliły to się zacząłem zastanawiać co się dzieje w tym kraju i co kieruję ludźmi którzy takie rozwiązania wprowadzają. Oni muszą wiedzieć co się stanie. Po prostu egoiści rzucają kiełbasę wyborczą żeby dłużej zostać przy korycie. A co później będzie i ile czasu trzeba będzie sprzątać ten chlew
@Cwana_frytka: Jedyna droga to przeniesienie źródła chociaż części swoich dochodów i części swoich wydatków do szarej strefy. Dopóki to będzie karmione, nie zdechnie. W zmianie u „władzy” nie upatrywałbym poluzowania pętli. W następnych wyborach bydełko nabierze się na świeżo wystruganego z patyka przez bezpiekę Hołownię, który ma zastąpić złomowaną właśnie Platformę. Co oczywiście nie oznacza, że jakikolwiek podatek zostanie zlikwidowany – najwyżej w myśl zasady „divide et impera” obciążenie zostanie przeniesione