Wpis z mikrobloga

akurat w wocie to jest ewidentnie p2w


@100L3C: Intensywność p2w jest mocno skorelowana z tierem na którym grasz, IMO. Na niskich/średnich jest ona BARDZO wysoka, w kontekście sytuacji "nubek ze świeżo założonym kontem, grający piździkiem z #!$%@?ą załogą nadziewa się na srającego goldem Pz II J, z ośmioperkową załogą, złotymi konsumablami i wyposażeniem z battle passa" - ale im wyżej tym bardziej się to zaciera, indywidualny skill i doświadczenie zaczynają przeważać
@mnik1: Wiadomo ze skill>p2w ale dalej jest to mocne p2w nawet na wysokich tierach a premka to co to jest? Nie p2w? Majac premke lupiac na goldzie jestes powiedzmy 30k na + a bez premki? Jeszcze na - wyjdziesz xD te ulomne czolgi dla ulomnych jak defender ktorego i tak rozwale kazdym czolgiem ale ja to ja a co ma powiedziec przecietny gracz w is3? Dostaje na #!$%@? i tyle xD
@Kajaczek: Ino tutaj wiele różnych czynników w grę wchodzi. Skorpion jest, obiektywnie, jedną z najbardziej OP premek w grze - a w/r tego pojazdu masz na poziomie poniżej 50%. IS-5, obiektywnie jedna z bardziej #!$%@? premek, na dodatek dostępna bez płacenia realną kasą, ma 55%. Czy na podstawie wyrwanych z kontekstu statystyk, tego rodzaju, da się stwierdzić że WoT jest p2w?

Średnio - bo Skorpionów na serwerze EU jest grubo ponad
@mnik1: Ale sredni wr czy wn nie ma zadnego znaczenia - mozna to latwo obalic patrzac ze op czolg pomidor mysli ze bedzie mocny a nie bedzie bo nie potrafi nim grac. Zobacz ze p2w jest nawet wtedy gdy masz ten sam czolg tylko 0.1s szybciej celujesz i to juz jest p2w bo masz przewage placac wiadomo nie ma takiego samego czolgu (chyba?) tylko z lepszymi parametrami. Czolgi premium sa czesto
Wydawanie hajsu na WoT jedynie oszczędza czas który potrzebujesz poświecić na zrobienie danego czołgu/załogi.
WoT nie jest grą p2w. Absolutnie.
Jak kupowanie rzeczy z itemshopa wpływa na Twój WN8/WR?
@100L3C: Przecież gdy te czołgi są ustawione na równi to nie wiem czy nie wygrywa IS-3 z racji lepszego dpm. A jeśli jeden z nich ma przewagę pozycji to wiadomo (;
Z tego co kojarzę to obligacje nie są do kupienia w sklepie, więc modułów fioletowych nie kupisz za realny hajs.


@Kubens95: W gejpasie dostajesz fioletowe moduły. Bez chajsu nie dostaniesz modułu. Za zrobienie 3 gejpasów dostajesz moduły za równowartość 15k obligacji xD