Wpis z mikrobloga

Mamy u nas w firmie takiego dinozaura, który zajmuje się rzeczami mało istotnymi na kierowniczym stanowisku, ale że ma jakieś 55 lat i pracuje tu pół życia, to trzymają go na siłę. Wymyślają mu jakieś obowiązki "zarządcze", które są debilne. Do tego typ ma na maxa wybujałe ego XD

Właśnie dostałem maila, że kontakt mailowy z działem Contentu jest niedopuszczalny, bo najpierw trzeba do niego wysłać metryczkę, bo to on jest odpowiedzialny za kontakt z Content Marketingiem, Copywriterami i Dziennikarzami. Gdzie ja już wcześniej z nimi mailowałem wielokrotnie XD W praktyce - trzeba myślnikami wypisać jakieś rzeczy, a potem on wyśle to do kogoś.

Janusze, jak nie umiecie się dopasować do zmian i nie nadążacie za trendami na rynku, to wypad cegły w hurtowni układać

#pracbaza #korposwiat #januszebiznesu #polakicebulaki #bekazpodludzi #niebieskiepaski #gownowpis
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adriian321: ostatnio od takiej karyny z którą się pokłóciłem z innej firmy i była na wylocie wystartowała do mnie z tekstem, że skończyłem 10 kierunków studiów i nic nie wiem o życiu i myślę, że jestem najmądrzejszy a ona nie ma nawet matury ale życie ja wszystkiego nauczyło xd podkresle, że nawet nie wspomniałem o jej poziomie wykształcenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz