Wpis z mikrobloga

Wykopowe piekło mężczyzn opiera się na mizoginii praktycznie od samego początku. Ckliwe wykopaliska na głównej i wpisy w gorących to głównie miejsca, gdzie można sobie odreagować i powyzywać kobiety. Szkoda, ale czego ja oczekiwałam na tym portalu xD


@Silmarils: szkoda że zamiast pisać takie pierdy nie zaorasz tych ckliwych wpisów argumentami. Ja wiem czemu - bo większości przypadków są prawdą.
  • Odpowiedz
lepsza była Hilary Clinton, bo powiedziała, że o głównymi ofiarami wojny są kobiety, bo tracą mężów i synów :)


@PotwornyKogut: W pewien sposób ma to sens. Generalnie osobie nieżyjącej nic złego się nie dzieje, to pozostali żyjący cierpią. W drugą stronę jest tak samo.
  • Odpowiedz
Śmierć mężczyzny to po prostu kwestia biologiczna, śmierć jak śmierć. Dla kobiet to tragedia, metafizyka, spotkanie z najwyższym...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
@janabanana: Że co? Wiesz że w większości konfliktów w których dokonywano czystek etnicznych padały rozkazy by facetów mordować na miejscu? Mordowano nawet chłopców. W takiej Srebrenicy lepiej było być kobietą bo facetów nawet niepełnoletnich postanowiono zamordować. W przypadku ISIS też nie pamiętam nagrań z mordowaniem kobiet przez spalenie czy poderżnięcie gardła. Faceci w przypadku okupacji są grupą szczególnie narażoną bo każdy widzi w nich potencjalny ruch oporu. Już w czasach antycznych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Trusky92: lepsza była Hilary Clinton, bo powiedziała, że o głównymi ofiarami wojny są kobiety, bo tracą mężów i synów :)
@PotwornyKogut: No niby ma rację, jak ktoś nie żyje to ciężko powiedzieć żeby mu się działa jakaś krzywda.
  • Odpowiedz
Dlatego w sytuacji konfliktu w naszym regionie dokonuje dezercji


@robertK: to dostaniesz 10 lat albo karę śmierci, no chyba, że porzucisz broń to dadzą ci tylko 5 lat
  • Odpowiedz
Z drugiej, chyba skłamałbym, gdybym nie przyznał, że przeczytanie wiadomości o zamordowanej kobiecie wywiera na mnie większy ciężar niż analogiczna wiadomość o zamordowanym mężczyźnie.


@AnimalMotherPL0: dlaczego? Śmierć mężczyzn to dla ciebie coś bardziej naturalnego?
  • Odpowiedz
@janabanana: @Silmarils: A podacie chociaż jeden argument przeciw temu co OP wrzucił, czy stać was tylko na standardowe oskarżenia o mizoginie? Myślicie że faceci zaciągani podczas wojny siłą do wojska, są szczęśliwi że idą zginąć? Żołnież nie liczy się jako człowiek?
  • Odpowiedz
A podacie chociaż jeden argument przeciw temu co OP wrzucił, czy stać was tylko na standardowe oskarżenia o mizoginie? Myślicie że faceci zaciągani podczas wojny siłą do wojska, są szczęśliwi że idą zginąć? Żołnież nie liczy się jako człowiek?


@Mikka: po prostu oni są tak przepełnieni mizoandrią, że dla nich w pełni naturalne jest, że śmierć kobiety jest dla nich znacznie gorsza niż śmierć mężczyzny.
  • Odpowiedz