Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 157
195 122 + 572 = 195 694

Miał być Race Through Poland, ale został przeniesiony na wrzesień. Urlop został, więc trzeba go jakoś dobrze wykorzystać. Większość trasy pokrywała się z Green Velo, szczególnie fragment przy granicy. Od Chełmu jadę nocą, koło Włodawy łapie mnie lekka zamułka i zbyt często odpoczywam. Szybko stygnę i później kilka kilometrów muszę się rozgrzewać po czym znów gdzieś siadam. A majowe nocki jednak jeszcze chłodne są. Świt łapie mnie kilkanaście km przed Terespolem. Łeb mi już leci na kierownicę i zmuszam się do jazdy, znajduję jakiś przystanek i kima na pół godziny. Jak nowo narodzon ruszam dalej. Finalnie dojeżdżam do Biebrzańskiego PN, tu mam już cywilizowany nocleg. A poza tym to ładnie pizgało, niekoniecznie w plecy.

#rowerowyrownik #rower #gravel #kwadraty #400km #500km #greenvelo

Skrypt | Statystyki
szkarlatny_leon - 195 122 + 572 = 195 694

Miał być Race Through Poland, ale został p...

źródło: comment_1620816804eZwSdCxvqHiIUfQRDsrcdR.jpg

Pobierz
  • 22
Spokojnie Panowie, żeby nikt dwa razy odpowiedzi nie dostał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@upeter: zostaw jedną sakwę z potrzebnymi gratami i ogień!
@uysy też się zapisałem na challenge, ale trasę wyznaczoną pod RTP chcę przejechać podczas RTP :)
@pandafix póki co używam 2 sezon i są spoko. Przód i tył Topeak, pod ramą Geosmina, na której się wytarły napisy. A tak to działają.
@lenfant zawsze można później
@LegoCiemnyLas: 33h czas brutto
@Wierzbek kupiłem używkę, jeszcze na gwarancji, za 750, bez czujników. Zadowolony jestem bardzo, nie tracę czasu na grzebanie w telefonie i zastanawianie się czy tu skręcić, czy jednak dalej. Ja i tak zwykle planuje trasę na ridewithgps i wrzucam na urządzenie. Więc przeliczanie trasy gdy zabłądzę na trasie nie jest mi potrzebne i nie było sensu płacić 2x za nowego Roama.