Wpis z mikrobloga

Mirki szukam autka dla narzeczonej. Jakies małe, kompaktowe auto. Budżet max 23 000 zł. Myslałem coś o Golfie i Polo (6 generacja) i bylem bliski kupna Golfa od dealera ale wszyscy mi odradzili 1.4 TSI 2010 rok.

Auto bedzie jezdzone głóqwnie po mieście. Czasami trasa ale to max 30-40 km w jedną stronę. Dlatevo chciałem benzyne ale już sam nis wiem. Jakies sugestie?

#kupautozmikro #auto #samochody #motoryzacja
  • 8
@Jergen: jako użytkownik megane3 (i to w znienawidzonej wersji 1.5 dci), potwierdzam to co pisze @Popularny_mis, nalatane 230k km (użytkowane od nowości) i nie dzieje się póki co nic (odpukać ;)) poza rzeczami eksploatacyjnymi, z rzeczy denerwujących, które wystąpiły:
- zgasło podświetlenie kontrolek w kokpicie 2 lata temu (nie wiem czemu, nie przeszkadza i nie naprawiam :P),
- problemy z hamulcem ręcznym po +- 6-8 latach użytkowania, skorodowała osłona linki
@tonawegla: Zaciekawiscie mnie tą peolozycją i zacząłem szukać. No właśnie czytałem ze przy dobrej eksoatacji to te sil iki są całkiem apomo. Powiem wam, ze spoeo na ry ku ale kombi, kompaktów mniej.