Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
Jakieś 3 lata temu poznałem kolegę w jednej grze przeglądarkowej xD Byliśmy razem w klanie i jakoś tak się złożyło, że pomimo, że w grę już średnio gram, to mamy kontakt przez discorda. Okazało się, że tak jak ja tworzy muzykę, więc mega spoko, bo w sumie nie znałem nikogo, kto interesowałaby się czymś podobnym. Niedawno mówił że chce sobie kupić kontroler, ale średnio z kasą u niego i w ogóle nie za lekko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Więc postanowiłem, że oddam mu mój pierwszy zakupiony kontroler. Ogólnie on jest święcie przekonany, że wysłałem mu herbatę XDD
Chciałem go sprzedać w niedalekiej przyszłości, ale myślę, że taki gest jest chyba lepszy niz jakieś 250 zł.
Prawdopodobnie dziś kurier ma dostarczyć przesyłkę, nie mogę doczekać się reakcji, gdy zobaczy co za herbatę mu wysłałem
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

I psineczka kochana Lucuś dla uwagi xD
Plusujących mogę zawołać, jeśli też jest ktoś ciekawy reakcji xD

#czujedobrzeczlowiek #pokazpsa #smiesznypiesek #niespodzianka
Pobierz
źródło: comment_1620729834aKkhNKq9HLZa9ZLLfF4kB3.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Mireczku, jaki mily akcent ma ten wieczor;)

Teraz kolega niech zda relacje z wyników zabawy:)

Zreszta Ty tez powinienes sie pochwalić swoja twórczością! Za daleko to zaszło, zebym nie byl ciekawy:)

Pozdrawiam!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Reevhar: Czasem w necie można znaleźć zajebistych ludzi i historię zostają na lata.

3 lata temu poznałem w grze battleroyal kolesia. Mieszka jakieś 7h drogi ode mnie. W zeszłym roku byłem jego świadkiem na weselu ( )