Wpis z mikrobloga

Czy korzysta ktoś z Was z Goldenline? Ostatnio tam profil uzupełniałem pewnie z 15 lat temu. Korzystam z LinkedIn, chociaż z tego serwisu też się straszny śmietnik zrobił. LinkedIn sobie chwalę, bo w sumie trzy prace tam znazlałem (a raczej mnie znalazała).

#praca #linkedin #goldenline
bachus - Czy korzysta ktoś z Was z Goldenline? Ostatnio tam profil uzupełniałem pewni...

źródło: comment_1620720401WEJM2bsKvFUDcZgJDtDPY2.jpg

Pobierz

Goldenline, czy LinkedIn?

  • Goldenline 3.4% (2)
  • LinkedIn 63.8% (37)
  • Korzystam z LinkedIn i Goldenline 1.7% (1)
  • Nie korzystam z żadnego z powyższych serwisów 15.5% (9)
  • Podaję odpowiedź: OKOŃ 15.5% (9)

Oddanych głosów: 58

  • 12
@bachus: linkedin to też taki korpośmietnik, nic sensownego tam nie ma prócz postów sponsorowanych i przeklejek z FB które były modne 5 lat temu typu ''keep calm and carry on'', trzymam profil służbowy bo jestem w teamie co zarządza social media dla swojej pracbazy ale niewiele tam publikujemy bo i tak nie ma żadnych zasięgów bez pompowania kasy, twitter jest lepszy pod tym względem
@MarianoaItaliano: jaki mają cel te różne ankiety z pokazaniem odpowiedniej emotikonki? Na zasadzie:
- "który był pierwszy twój komputer" a tam z 5-6 różnych ekranów od Spectrum i atari 65XE/C64 po współczne
To jakoś buduje zasięgi, albo pozycjonuje taką osobę? Tj. jak ktoś ma więcej "reakcji społeczności", to jest jakoś wyżej w rankingach LinedIn?
od kiedy linkedina przejął microstoft i wprowadził jakies #!$%@? abonamenty to zrobiła się lipa w #!$%@?


@inzynier_robert: całkowicie jakoś przegapiłem tą akwizycję! Nie wiedziałem, że LinkedIn jest teraz częścią portfolio MS.