Wpis z mikrobloga

Mi proponowali kilka terminów, jakie godziny mi pasują itp.


@Phaeote: To chyba zależy od punktu, bo z tego co rozmawiałem ze znajomymi termin dawali pierwszy lepszy. Pewnie wraz z lepszą dostępnością terminy drugiej dawki się skrócą i będzie większa dowolność w wyborze terminu
nie mogę się doczekac bólu dupy covidian w punkcie niedaleko mojego miejsca zamieszkania chodze raz na pare dni i frekfencja coraz niższa, pojedyncze osoby się tylko szczepią. do końca czerwca bedzie już brak chętnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@11262: nie moge sie doczekac bolu dupy szurów jak ich beda siła zaciagąc do szczepienia a ja kulturalnie z kodem QR bede sie z was śmiał i wchodzil gdzie
@dziadeq: A myśleliście ze ile się zaszczepi? Ok. 30 milionów osób może się rejestrować na szczepienie, od tego odejmij ozdrowieńców i osoby, które z różnych przyczyn się nie mogą szczepić. Jak dojdzie do 22-23 mln zaszczepionych to będzie sukces bo i tak to będzie stanowiło ponad 70% wszystkich dopuszczonych
@SpasticInk w UK ludzie chcą się szczepić. Jedynie problem stanowią pewne grupy etniczne to co bardziej niż w naukę wierzą w mądrości z Facebooka. Są dostępne mapki gdzie ludzie odmawiają szczepionek i dziwnym trafem pokrywają się z tym, gdzir cywilizowany człowiek nie chciałby mieszkać.

Owszem, parę miesiący temu pozamykali parę centrów szczepień (czasowo) ze względu na braki w dostępnością szczepionek. Tak to punkty szczepień działają, sporo z nich jest w aptekach czy
Skoro zaszczepiono 1 dawka 10mln Polaków a obecnie już każdy powyżej 18 roku życia może się zarejestrować i ma terminy nawet za 2 tygodnie.

To jeżeli nic się nie zmieni to za 5 tygodnii chętni się skończą i na 20 mln zaszczepionych się zatrzyma

Uuu ale się będzie wtedy działo. Telewizja i wykop zapłonie od funkcjonariuszy


@dziadeq: Totalna bzdura. Jeśli ma się zaszczepić 20mln ludzi to potrzeba podać 40mln dawek czyli
ja mam termin za 6 tygodni i to był najszybszy możliwy więc chętni będą

Skończy się później niż za 5 tygodni bo jest dość dużo ludzi do zaszczepienia drugą dawką.


patrz tych januszy koelgo @Chuseok: ( ͡° ͜ʖ ͡°)