Wpis z mikrobloga

Bądźmy szczerzy, na Szkolnej wieje nudą. Nie dosyć, że jest monotematycznie, to nawet lekkie zrywy i kłótnie nie dają już takiej frajdy jak kiedyś. szczur zdominował knura pod każdym względem, a ten drugi poddał się tej sytuacji do tego stopnia, że nie wiem co by miało się stać, by rolę się odwróciły lub choćby wyrównały. Ewidentnie knur psychikę ma słabą i mamy tu książkowy przykład syndromu sztokholmskiego.
Ale #!$%@?..., ja nie o tym...
Bardziej chodzi mi o to, że każdy film na mlecznym, czy na szczurzym jest tak niskich lotów, że nachodzi mnie refleksja, z czego to wynika? I dochodzę do prostego wniosku, że z chciwość nowaka.
Koleś z tylnego fotela steruje kanałami i wrzuca wszystko jak leci, bo dla niego liczy się ilość a nie jakość.
Pościągał "pożal się Boże" redaktorów, którzy są tak irytujacy, że żaden nigdy nie zdobędzie poklasku, nie mówiąc o akceptacji czy szacunku. Ten lump aron to zwykly prostak, który rży jak kobyła po pseudo żartach ćpuna (sic!), a kosno to niespełniony i zakompleksiony aktywista, szukający pogłosu gdzie się da, nawet kosztem przyklejenia się do patusów.
Te czołówki, animacje i jingle z mlecznego bardziej #!$%@?ą niż zwiastują ciekawy materiał.
Szkolna pod "zarządzaniem" nowaka zeszła na psy i jest beznadziejna. Zobaczcie jak on ich doi, wrzuca wszystko jak leci, byle tylko zarobić. Te kamery, inwigilacja telefonów, laptopów, to wszystko po to by mieć monopol, i to jest największy problem.
Co by mogło to zmienić?...
#!$%@? wie, ale oni najfajniejsi byli, jak było sobą, tak naprawdę, bez manipulacji, bez tego chciwego złodzieja nowaka, który ich ogranicza teraz do cna.
Ja wiem, że tu wielu nie lub Mexyka, mnie jest akurat zupełnie obojętny, ale 100 x bardziej wolałem jego z kamerą w ojszczanej ręce, niż tego lumpa Arona, jakkolwiek.
Świata nie zmienię tym co napisałem, ale moję zdanie jest takie, że ta równia pochyła którą podąża Szkolna, to wina tego nowaka.

Ps. Wszelkie zauważalne zaimki osobowe pisane mała literą nie są przejawem braku znajomości pisowni a jedynie brakiem szacunku dla zainteresowanych.

#kononowicz
  • 12
@extralange czy ja wiem, rudy nie ma na wszystko wpływu, akurat miesiąc ubiegły był naprawdę dobry.
Ogółem to masz rację co do ich działań, bo to nie ulega wątpliwości, że psują wiele, mimo wszystko jednak, bieg wydarzeń dalej potrafi się fajnie zmieniać, a ostatnio filmy ( w 90% te niereadaktorskie są bardzo dobrego sortu).
Ale to trzeba na to umieć takim okiem patrzeć, świeżym okiem. Bo to że Szkolna się nudzi i