Wpis z mikrobloga

@Filem00n: Piszesz to jakby zaszczepionych było 1000 osób i u połowy wystąpiły znaczne powikłania.
Mamy ponad 10 000 000 zaszczepionych i ile zgonów względem 1% spodobodwanego Covidem?
  • Odpowiedz
@Greg36: nieoficjalnie mówi się nawet, że to jest 1000 osób w Polsce i 10k w europie, nie mam niczego na poparcie tego, ale to nie ma znaczenia jeżeli patrzymy na ludzi jak na ludzi a nie na statystykę.
  • Odpowiedz
@Filem00n: Patrzę na to jako na wybór - ryzykować Covidem czy szczepionką i jest tu kolosalna różnica chyba że ktoś jest pewny że on się nie zarazi, tak samo pewne były setki tysięcy ludzi.

A ta liczba 1000 zgonów?!? W świecie gdzie każdy rodzina ma kogoś z kontem na facebooku czy innym to przy tylu osobach, które nagle zmarły w kilka do kilkunastu tygodni po podaniu szczepionki by był huk
  • Odpowiedz
@Greg36: no to patrz sobie patrz jak chcesz, ja patrzę pod względem bezpieczeństwa, skutków ubocznych i zgonów i dużo wskazuje na to, że ten produkt jest daleko poza bezpieczeństwem.
  • Odpowiedz
@Filem00n: Tylko nie ma o tym żadnych informacji, więc nie mam nawet na co patrzyć. Testy kliniczne były prowadzone specjalną ścieżką bo mamy pandemię, jak szczepionka działa z innymi lekami w pełni nie wiemy tak samo nie wiemy jak działa przy Covid, a żadnej szczepionki nie testuje się nigdy na kobietach w ciąży.
  • Odpowiedz
@thomekh:
Dużo trupow już jest? Policzmy, zaraz będzie pół roku szczepień, większą os os starych jest po szczepieniu, czyli daje nam to ok 210 tys zgonów w tym roku, z tego obstawiam z 70% zaszczepionych. No ja rozumiem, że po szczepieniu nikt nie powinien umrzeć przez 10 lat, by szury były zadowolone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: według antyszczepionkowcow to te szczepionki powinny chyba na rok nieśmiertelność w zestawie dawać, bo te szury nawet potrącenie przez samochód będą wiązali z zaszczepieniem się miesiąc wcześniej xD
  • Odpowiedz