Wpis z mikrobloga

Decentralizacja #safemoon polega na tym że właściciel kontraktu może wykluczyć hodlerów z nagrody ( ͡º ͜ʖ͡º) Do tego nic nie stoi na przeszkodzie aby z tych 10% fee zrobiło się 100% ( ͡º ͜ʖ͡º)

Polecam wam przeczytać ze zrozumieniem audyt tego kwiatka zanim się nagonicie na rug pulla skopiowanego na kolanie
#kryptowaluty #kryptokomedia
źródło: comment_1620514921Xe2UlPepJux6MdvevldiGK.jpg
  • 30
jakby mieli się zawinąć to zrobiliby to jeszcze przez audytem


@Tyrese: cakemoon się zawinął po audycie certiku a to jest kolejny klon , ten audyt sprawdza tylko kod a nie czy ktoś się zawinie z twoimi środkami , sam audyt już pokazuje taką możliwość ( ͡º ͜ʖ͡º)
@theromanpolan jakby rosło za wolno albo skończy się nowy narybek, to właściciel podniesie fee do 100%, będzie można tylko kupować, więc kurs poszybuje w górę. Wszystko dla dobra społeczności. It's not a bug, it's a feature! ( ͡º ͜ʖ͡º)
@theromanpolan: @trumnaiurna: To teraz pytanie do was. Wiemy kto jest wlascicielem SAFEMOON, powoli staja sie oni w miare rozpoznawalnymi osobami. Zarobili juz ogromne pieniadze na tym biznesie, w perspektywie maja cos co moze im zapewnic prace i satysfakcje na lata. Jaki jest sens tego, zeby ustalili te 100% fee lub zrobili inna glupote? Co by to im dalo poza tym, ze straciliby biznes, prace, dodatkowo mogliby sie obawiac wyjscia z
@theromanpolan: tu akurat masz rację (,) wachałem się rok temu czy kupić ETH jak był po 250$ ale myślałem że już za drogo teraz widzę że nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego nie ma co płakać tylko próbować zarobić na czymś innym w końcu po to tu wszyscy jesteśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@m76859: o mój boże dupa ,mnie piecze ze scamu na binance , który jest kopią innego projektu z ethereum , który już dawno zrobił takie procenty

dobrze że przynajmniej jest to scentralizowany scam z opcją rug pulla jak inne scamy Binance które od 4 miesięcy robią rug pulle XDD
@theromanpolan: „wystarczy, że” jak coś

nie denerwuj się, widocznie cały czas poświęciłeś na to, aby spróbować wmówić ludziom, że to scam i zapomniałeś jak się poprawnie pisze w Twoim ojczystym języku

po za tym blokuje Cię, bo nie warto nawet tego czytać co piszesz
@Tyrese: Lepiej sobie poczytaj audyt Certiku chociaż watpię abyś potrafił czytać ze zrozumieniem z języku angielskim. ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale lepiej jest mówić że pada deszcz jak developerzy sikają na twarz ( ͡º ͜ʖ͡º)

Baw sie ciepło hodlując ten scam.