Wpis z mikrobloga

mnie tam żadne nudesy nie interesują

Mnie najbardziej interesuje jak to PRowo rozegrają


@intires98: Myślę, że szykuje się największa porażka w zarządzaniu dramą w historii polskiego ytb.

1) Ona już się zesrała i straszy policją
2) Celebryci i feministki ją wspierają, przez co cała akcja zdobyła rozgłos i już pudelek o tym piszen nawet xD
3) Ta agencja to na pewno będzie straszne fikołki robiła, bo nie sądzę, żeby byli jakimiś
  • Odpowiedz
@Quentof: O #!$%@?. Nie oglądałam tego filmiku z Czarkiem, za duża żenada. Ale jak tylko zobaczyłam te stare kobiety na miniaturce, to sobie pomyślałam "#!$%@?, jaka normalna kobieta w wieku 40+, czy 30+, no po prostu jakaś nie-małolata, zgodziłaby się na udział w tak głupim filmiku na YT". No a teraz wszystko jasne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
@Akos: @intires98: mnie też mocno interesuje co wyniknie z tego potem. Gołych bab w necie są miliardy, walą mnie jej nagie fotki. Ja się zawsze pytam jakim cudem takie osoby (w sensie że nudne i bez jakiegokolwiek sensownego kontentu) zdobywają taka popularność i kasę. Totalnie nie kumam naszego społeczeństwa od pewnego czasu i pewnych schematów np bronienie laski która normalnie była prostytutka (bo dla mnie sprzedawanie swojego ciała w jakikolwiek
  • Odpowiedz
@bruhh: Jeżeli pytasz jakim cudem to ci odpowiadam - ponadprzeciętnie ładna i przy tym zgrabna. Do tego dobre zdjęcia na insta i kariera gotowa. Nic więcej. Większość tych influencerek jest tak bezdennie pusta i głupia, że to aż przeraża.
  • Odpowiedz