Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@bigos555: refleksja nad zwierzęcymi instynktami to właśnie dążenie do lepszej realizacji tych instynktów, a nie coś, co ma im zapobiegać, co jest z naszą zwierzęcą naturą sprzeczne. Bo owszem, wszystko wypływa z naszej zwierzęcej natury, nasze potrzeby są niewytłumaczalne z punktu widzenia rozumu, one po prostu są. Ale tak jak posiadając instynkt pożywiania się jesteś przy pomocy rozumu opanować ten instynkt, dochodząc do wniosku, że nie możesz tyle jeść, bo jedzenie
kobiety ida przed kamerke bo jest popyt ze strony mezczyzn? Czyli chodzimy do sklepu po jedzenie bo taki mamy kaprys czy moze jednak tak jestesmy zaprogramowani? XD i tu i tu masz popyt i podaz prawda?


@peszmerd: no tak, ale co ta uwaga ma wnosić? Jesteś zaprogramowany na jedzenie, ale nie jesteś zaprogramowany na jedzenie gównianego fast foodu, to jest twój wybór sposobu realizacji tej potrzeby. Jesteś też zaprogramowany na prokreację,
@knur3000: No jest w pracy i nie ma co sie wstydzic. Ja jestem np informatykiem ( konkuretowcem ze tak powiem kolokwialnie ) i mi nie wstyd jak mi ktos powie : I co panie kakuter, widzialem ze klikales w klawiature, monitor pokazywale, logi w sieci upubliczniles, nie wstyd ci ? No nie wstyd. Nawet czasem dumny jestem.

Ona z drugiej strony swiecila dupa i teraz sie wstydzi, starala sie to ukryc
tylko, że faceci którzy poszli do pracy by "godnie"żyć wydają pieniądze na to co robią te dziewczyny.


@kamyczeq: no i to stawia tych spermiarzy w złym świetle. One by tego nie robiły, gdyby nie zaspermione mózgi niektórych osobników.
PS. INNĄ ZUPEŁNIE SPRAWĄ JEST DOSTAWANIE NUDESKÓW ZA ARKUSZE MATUR, bo to za freeko jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@shaelix92 czyli wszystkiemu winne są pieniądze? Xd faceci nie powinni pracować, wtedy nie będą wydawać na to, co robią te dziewczyny i problem rozwiązany xd podoba mi się wasz tok myślenia XD
@mesik200: nie, oczywiście że nie, wyobraź sobie mam dużo pieniędzy a nie wydaje na coś takiego, bo to uwłacza godności faceta. No chyba że ktoś jest przegrywem, to nie mam problemu. ale nawet taki przegryw, ma więcej honoru od spermiarza czy białorycerza.
refleksja nad zwierzęcymi instynktami to właśnie dążenie do lepszej realizacji tych instynktów, a nie coś, co ma im zapobiegać, co jest z naszą zwierzęcą naturą sprzeczne


@bh933901: To są tak ogólnikowe stwierdzenia, że w zasadzie mogą oznaczać wszystko albo nic. A dlaczego mamy dążyć do lepszej realizacji tych instynktów, może właśnie się im przeciwstawmy?

bo jedzenie zbyt również jest szkodliwe


Nie widzę żadnego powodu aby unikać tego co jest szkodliwe. Już
@shaelix92 no właśnie. Czyli każdy wydaje pieniądze na co chce. A jeżeli nikt tych dziewczyn do tego nie zmusza, tylko robią to świadomie to w czym problem? Byłoby mi ich żal, gdyby robiły to, co robią, ponieważ nie mają co jeść. Ajfon i fatałaszki same się nie kupią. To nie ma co płakać teraz
@mesik200: ale czy ja płaczę? xD Człowieku niech robią co chcą, ale potem jak z takim frajerem gadam to niech sie nie nazywa facetem i nie staje do rozmowy na równi ze mną, bo jest najprawdopodobniej małym petem do zgaszenia na hita- #!$%@?ąc od jego warunków fizycznych, w życiu jest zwykłą piz***, zapraszam do konfrontacji takich delikwentów.
@shaelix92 zastanawiam się, czy wiesz o czym mowa? Kto płacze? Babka, której post dotyczy. Nie napisałem, że Ty płaczesz xD Z drugiej strony udany jesteś xd Nazywasz mnie frajerem, a ty taki kozak, biały rycerzyk XD TY to kasy na takie rzeczy nie wydajesz xd a 15min temu chcesz rozdać arkusze maturalne XD mów od razu, że biedak i musisz żydzić xD