Wpis z mikrobloga

Ależ gardzę takimi ludźmi jak ta natsu. W wieku 18 lat jedyne co umiała to pokazać #!$%@? do kamery żeby później się lansować na insta swoimi ubraniami, zegarkami czy najnowszym iPhone. Jeszcze bardziej gardzę ludźmi którzy ją bronią, bo ona nikomu krzywdy nie robiła. Faktycznie nie robiła ale teraz te 14 letnie dziewczynki bez własnego rozumu zobaczą co ich idolka #!$%@?ła i po tym jak skończą 18 lat zrobią to samo. Bo po co pracować jak wystarczy wywalić cycki do kamery i zarobisz dużo lepsze pieniądze? Tfu jej na ryj. Najzabawniejsze jest to ze dzięki tej aferce tylko zwiększy swoje zasięgi za dwa miesiące sprawa ucichnie a ona dalej nie będzie miała wyrzutów sumienia
#natsu
  • 182
@RexxarHell: Tak, najbardziej Cię obchodzą dzieci. Tak samo jak szurów, którzy marzą o zmuszaniu kobiet do rodzenia dzieci z wadami letalnymi, chodzi o te dzieci. Zwyczajnie chodzi tylko i wyłącznie o pretekst do czynienia zła innym w imię swojego chorego poczucia moralności. W swoich świętych księgach poczytaj o mordercach w uświęcony sposób kamienujących "grzeszników" za ich "winy" czy nawet posłuchaj znanych polityków pewnej partii propagujących batożenie kogoś z powodu innej orientacji
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
@Phyrexia: ale dlaczego Ty łączysz aborcję i PiS z e-whore?
Mnie nie obchodzą najbardziej dzieci tylko zauważam fakt, że owszem takie internetowe ladacznice demoralizują dzieci, tyle.
Ja naprawdę nie potrzebuję szukać jakiegoś powodu wielkiego by nią gardzić. Ona nie szanuje siebie to naturalne, że nikt jej szanować też nie będzie. Simple as that.
@Phyrexia: ty jakaś niedorozwinięta jesteś czy po prostu troll ?

Każdy powinien znać konsekwencję swoich czynów, dzieci się uczy żeby nie wkładały palców do kontaktu bo je może prąd #!$%@?ąć - i tutaj dokładnie z taką sytuacją mamy do czynienia, laska wciskała paluchy do gniazdka na wizji i teraz ją prąd kopie xD

I nie mów mi że nie była świadoma konsekwencji bo kombinowała z lokalizacją i specjalnie na ruskich stronach