Wpis z mikrobloga

Ależ gardzę takimi ludźmi jak ta natsu. W wieku 18 lat jedyne co umiała to pokazać #!$%@? do kamery żeby później się lansować na insta swoimi ubraniami, zegarkami czy najnowszym iPhone. Jeszcze bardziej gardzę ludźmi którzy ją bronią, bo ona nikomu krzywdy nie robiła. Faktycznie nie robiła ale teraz te 14 letnie dziewczynki bez własnego rozumu zobaczą co ich idolka #!$%@?ła i po tym jak skończą 18 lat zrobią to samo. Bo po co pracować jak wystarczy wywalić cycki do kamery i zarobisz dużo lepsze pieniądze? Tfu jej na ryj. Najzabawniejsze jest to ze dzięki tej aferce tylko zwiększy swoje zasięgi za dwa miesiące sprawa ucichnie a ona dalej nie będzie miała wyrzutów sumienia
#natsu
  • 182
@Arientar: Weź se to w cudzysłów. Nergal rozdzierający biblię, ozzy #!$%@?ący nietoperza itp. itd. Kościół i rodzice nastolatków widzieli to jako szatanizm i w ogóle jakąś apokalipsę. I co? I nic. Większość ludzi słuchających tego #!$%@? na to miała i wyrosła na normalnych ludzi.
I nie rób mi tutaj interpretacji tych zdarzeń, bo mam to gdzieś :p. Tu nie chodzi o to co to realnie było, ale jak to było sprzedawane
@Mikka może se krzyczeć co chce, w #!$%@? mam żądania takiej laski. Jak chcą to niech robią to co chcą. To ich rodzice będą zbierać owoce tego wszystkiego. Jak się nie potrafi wychować dzieciaka to się go nie robi
@szymonhubert16:

my tutaj poruszamy temat #!$%@? się w internecie za pieniądze a ty mi tu pieprzysz o innej orientacji seksualnej czy rodzeniu dzieci. Lecz się


To była analogia. Nie jest ona całkowicie analogiczna, ale jest całkiem blisko. Obrażania i uzasadnienia takich pogladow jest łudząco podobny do atakowania gejów i innych mniejszości seksualnych. Bo to mnie obrzydza, bo nie che aby moje dziecko w przyszłości tak zarabiało, bo to nie zgadza się
@Phyrexia: twoje podejście jest krótkowzroczne. Dzieciakom się nie chce pracować, chcą być influencerami, cykac foty na insta i tyle. A taka babka pokazuje, że wystarczy wypiąć dupe, czasem pokazać coś więcej i szmal się sam pojawia na koncie. Ha tfu.
@szymonhubert16: Klasyczny argument "a co jak dzieci zaczną naśladować" używany przez hipokrytów, gdy tylko potrzebują usprawiedliwienia do gnojenia kogoś kto nawet nikogo swoim zachowaniem nie skrzywdził.


@Phyrexia Hmm czyli jednym słowem sugerujesz, że osoby znane, z własną widownią itp nie mają wpływy na swoich fanów i widzów. Dość odważne twierdzenie.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Variv: Nie, twierdzę że to ulubiony argument hipokrytów do usprawiedliwiania swojej podłości wobec innych osób.


@Phyrexia Nie wiem czy ulubiony. Robiłaś jakieś badania na ten temat? Ale mimo wszystko trafny.
Choć teraz temat nakręcają osoby "broniące" tej laski. Najlepsze co można zrobić to nie komentować temu to sam się wyciszy.
@Phyrexia: Facebook też nikogo nie skrzywdził a jego targetowanie reklam + bazy danych profili psychologicznych zostało wykorzystane jako narzędzie kampanii prezydenckiej Trumpa. Zasięgi i komunikacja w social mediach influencerów to potężne narzędzie wpływu na ludzi. Jeśli tego nie rozumiesz to nie świadczy to o Tobie zbyt dobrze.