Wpis z mikrobloga

#szczepienia #koronawirus #szczepsiezwykopem #chwalesie

O 12:00 zapodali mi Johnsona ( ͡º ͜ʖ͡º), chciałbym zdementować plotki że szczypie w oczy, będę meldował zainteresowanych co parę godzin jak się czuje.

Rocznik 92, waga 88kg, wzrost 183, przeszedłem covid w listopadzie dość intensywnie, (3 dni bez wychodzenia z łóżka, 4 tygodnie kaszel).

W chwili obecnej lekki ból ręki przy ruszaniu.
  • 61
  • 0
@kluskakrakowska byłem w Opolu, jestem z Katowic, właśnie wracam. Było bardzo dużo rejestracji że Śląska, Dolnego Śląska, a nawet z Wielkopolski, zostały im dawki po majówkowej akcji, szczepią tylko Johnsonem
  • 0
@lycha911 spoko, ręką boli jakby trochę mniej, ale zająłem się pracą i może w sumie przestałem o tym myśleć.

Temperature mierzyłem sobie jak wróciłem, było 36.1, obecnie bez zmian.
@infidel92: Mam bardzo podobnie (covid pod koniec października, teraz JJ) i u mnie było tak, że przez 12 godzin było ok, później wysoka gorączka i ból głowy - przeszło po kolejnych 12 godzinach).
@Promilus: @John_archer: @lycha911: @kluskakrakowska: @zapalka: @kaszkai @OsiemPiec @naatalii @etutuit @mare4e @madzenta @Multikonto3210 @Outmare

jako iż mija zaraz 5 godzina od szczepienia, wołam plusujących i komentujących.

Na chwile obecną.. nudy
ręka nieznacznie boli, ciągle mi się wydaje iż coraz mniej, temperatura 36,0, apetyt mam, brak jakichkolwiek efektów ubocznych po za bólem w miejscu ukłucia.

następny update pomiędzy 20:00 a 22:00 ( ͡° ͜ʖ ͡°)