Wpis z mikrobloga

Także - załatwiaj mi ten staż. Oczywiście chce za kasę tam "stazowac" tak jak inni bohaterowie


@doges: OK - jak tylko kolejka chętnych trochę się zmniejszy, myśle że tak za 2 miesiące , na początku wakacji jak dotrze do nas kolejna mutacja
Do tego wyszukiwarka działa w dosyć specyficzny sposób, nie pokazuje wszystkich terminów bez dokładnego filtrowania wyników.


@Chuseok: oj tak, szukałem, wpisałem miasto, pokazało mi brak terminów. Wpisałem wiochę 10km od tego miasta.... i pełno terminów w tym właśnie mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem, kto im tę wyszukiwarkę robił, pewnie programiści wykopu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sok_Mandarynkowy: przecież dzisiaj w radiu mówili że ten punkt tymczasowy co miał być na majówkę przedłużyli w Poznaniu czy Wrocławiu nie pamiętam. To typek mówił, że tylko rano dwie godziny od 8 jest kolejka, a potem można wejść z ulicy i zaszczepić się właściwie z marszu. Zero kolejek.
@Cryptograph: Może zostać salowym - sprawdzałam, szkoła średnia wystarczy, właściwie każdy może iść. Salowy na covidowym oddziale będzie widział pacjentów, miał kontakt z lekarzami. W sam raz okazja dla niedowiarków. Może nieźle płacą za dodatkowe ryzyko.