Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, jutro poprawiam mature. Niestety wiem że będzie tam nauczyciel który mnie obrażał na lekcjach, naśmiewał się ze mnie. Na samą myśl o tym czuje strach. Mam ogromny stres matura przez tego człowieka ;/
Przez 2 lata się z nim nie widziałem a teraz znowu pewnie będzie mnie obrażał (tak są tacy nauczyciele, wierzcie mi)

Jak się przygotować na coś takiego? Da się wgl przygotować na ewentualna konfrontacje? Nie jestem w stanie się uczyć, ciągle opowiadam sobie w głowie historyjki jakby się potoczyło nasze spotkanie, albo że wyśmiewa się ze mnie przy wszystkich.

To mała szkoła, więc bardzo prawdopodobne że na niego trafie. Jak nie jutro to w innych dniach. Jakieś rady? Może są sposoby jak radzić sobie w tego typu stresie? Moze da się przećwiczyć taka konfrontacje? Nie chce na pewno spuścić głowę w dół i nic nie powiedzieć tak jak to zazwyczaj było gdy mnie gnębił.

#psychologia #depresja #matura

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609039df5a0849000ad367b5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 35
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: typie pls xD
Jestes w super sytuacji xD

Nie jesteś juz uczniem, a nauczyciel może fakac bobla.
Podejrzewam, ze przy komisji nie bedzie mial odwagi do zadnego komentarza, a jak sie odezwie to zgasić czlowieka

'ooo, Zenek? Nie spodziewałem się ciebie tu zobaczyć po tylu latach, myslalem ze przy tej nauczycielskiej pensji umiera sie z glodu' ( ͡º ͜ʖ͡º)
BezwzględnyNiebieskipasek: @Doniv: nie jestem opem, ale złożyłem taką skargę u wychowawcy i większość nauczycieli stała się dla mnie wredna i traktowali jakby inaczej.

Prawdopodobnie opie nic się nie będzie działo. Wiem co przeżywasz i sam będę za 2-3 lata pisał przedmiot uczony przez takiego nauczyciela. Matury z tego przedmiotu nikt nie zdawał od lat w tej szkole.

Zaakceptował: LeVentLeCri
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Da się, teraz to trochę późno ale da się. Wystarczy jedna wizyta u psychoterapeuty z dobrymi ćwiczeniami. Wykonuje się ćwiczenie mentalne z zamykaniem takiej osoby w klatce. Stawiasz mentalny mur między sobą a przeżyciami i stresem związanymi z tą osobą. Polecam mocno, miałam profesora na studiach który znęcał się nade mną przez dwa lata, miałam ataki paniki na sam jego widok.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli będzie Ciebie obrażał to powiedz mu, żeby fakał bobla lub zwyczajnie oschle zaapeluj do niego o kulturę. Działa na betonowych urzędników, którzy czasem zapominają, że nie żyją już w PRL-u, to i na niego powinno. W tym momencie to Ty jesteś na wyższej pozycji, bo nie jesteś już uczniem tej szkoły, a jedynie korzystasz z jej usługi polegającej na obsłudze punktu przeprowadzania egzaminu. Jak dalej będzie chamski to zapytaj,