Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, jutro poprawiam mature. Niestety wiem że będzie tam nauczyciel który mnie obrażał na lekcjach, naśmiewał się ze mnie. Na samą myśl o tym czuje strach. Mam ogromny stres matura przez tego człowieka ;/
Przez 2 lata się z nim nie widziałem a teraz znowu pewnie będzie mnie obrażał (tak są tacy nauczyciele, wierzcie mi)

Jak się przygotować na coś takiego? Da się wgl przygotować na ewentualna konfrontacje? Nie jestem w stanie się uczyć, ciągle opowiadam sobie w głowie historyjki jakby się potoczyło nasze spotkanie, albo że wyśmiewa się ze mnie przy wszystkich.

To mała szkoła, więc bardzo prawdopodobne że na niego trafie. Jak nie jutro to w innych dniach. Jakieś rady? Może są sposoby jak radzić sobie w tego typu stresie? Moze da się przećwiczyć taka konfrontacje? Nie chce na pewno spuścić głowę w dół i nic nie powiedzieć tak jak to zazwyczaj było gdy mnie gnębił.

#psychologia #depresja #matura

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609039df5a0849000ad367b5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 35
  • Odpowiedz
@Kacman90: Nie wiem czy to miał być żart, ale to jest serio dobry pomysł xd
Po pierwsze typ się nie spodziewa, a po drugie to nic autorowi nie może zrobić (co uwagę mu wpisze? XD), teraz to jest randomowy stary dziad, który zasługuje na zero szacunku i uwagi
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie no jesteś dorosłym gościem nie tym uczniem co siedział w ławce, powiedz mu co o nim myślisz jak będzie się stawial naucz się jakiś paragrafów ja znałem trochę paragrafów na pamięć i leciałem z nauczycielkami xD i na poprawkę możesz #!$%@? mu lepe
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Też miałem kiedyś taką sytuacje - NIE WCHODŹ W ROLĘ OFIARY, nie konfrontuj się nawet z nim, niech sobie #!$%@? a jak coś zacznie szczekać to powiedz że przyszedłeś tam napisać maturę a nie z nim rozmawiać, powiedz ze nie bierzesz jego zdania pod uwage ale dziękujesz za opinie. Nie daj sobie wejść na łeb
  • Odpowiedz
Jak wejsziesz i otworzy usta żeby coś powiedzieć to szybko powiedz

zamknij mordę

A jak będzie chciał odpowiedzieć na to to powiedz

zamknij mordę

I tak do skutku
  • Odpowiedz