Wpis z mikrobloga

Daleko do tego etapu. A co do ma do rzeczy? :)


@vivanat: bo jakbyś był już na tym etapie to było by to dość niepokojące..

Jest "rozporządzenie w sprawie przechowywania , noszenia i ewidencjonowania broni i amunicji" - nic poza tym, poza również zdrowym rozsądkiem i logicznym myśleniem nie ma.
jakbyś był już na tym etapie to było by to dość niepokojące


@Emill: W takim razie możesz spać spokojnie. Będę ubiegał się o pozwolenie na broń do celów łowieckich, na ten moment przede mną kursy które nie odbywają się z powodu pandemii, więc raczej wszystko ze mną ok, nie jestem ignorantem a wręcz odwrotnie, wybiegam za bardzo xD
@vivanat: Brak jest takich wytycznych. Jedyne zasady są w przywołanym wyżej rozporządzeniu oraz generalną regułą ustawową - uniemożliwiając dostęp osób nieuprawnionych.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Trzezwiejacy_Pijaczyna: ile tej amunicji na tych zawodach potrzebujesz do ogarnięcia 8 osobostartów? Jak się zapisałeś do jakiegoś januszowego klubu, który kasuje jak za zboże to się nie ma co dziwić.

Już pominę fakt że po cholere komuś tyle jednostek broni?

Tu zabrzmiałeś jak kobieta w WPA, która przyjmowała moje papiery na broń. Boomer i były milicjant w jednym
@andy_molet: januszowy, czy nie, jedyny w okolicy. Następny jest 60 km dalej. Ja umie w matematykę, i rachunek jest prosty. Zabrzmiałem jak zabrzmiałem, Ty jakoś nie potrafiłeś wyjaśnić po co Ci tyle jednostek. Jeżeli będę miał taką potrzebę (posiadania arsenału), to wtedy wrócę też do sportowego. A jak na razie, nawet kolekcjonerki nie mam w pełni wykorzystanej, i pomimo to cieszę się strzelaniem. Widocznie masz jakiś problem, skoro podbudowujesz się ilością
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Trzezwiejacy_Pijaczyna: To Ty masz jakiś problem. Wisi i powiewa mnie ile kto ma promes. Na sport może nawet mieć jedną sztukę. Ograniczanie kogoś do kolekcji wydając kilka stówek na badania do wniosku jest bez sensu. Przestań mierzyć ludzi własną miarą. To, że Tobie wystarczy kilka sztuk to nie znaczy, że inny nie może mieć więcej. Zawody można potraktować jak normalne wyjście na strzelnicę. Zawsze to doświadczenie i obycie z zasadami bezpieczeństwa.