Wpis z mikrobloga

@Agatk: Mam lifehacka Zostaw chłopaka w spokoju a nie wrzucasz na mirko bo nie spełnia Twoich wymagań xD Nie zawracajcie sobie gitary, on znajdzie taką dla której to nie będzie stanowiło problemu, a Ty takiego co nie żyje od 10 do 10. Będzie wilk syty i owca cała
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Agatk: no zobacz, a u mnie nie działało nic, bo nie mam ni mordy ni ciała jak chad. Par jak na lekarstwo, dobra praca, mieszkanie i inne te bzdety nie działały, bo 1. nie pajacowałem, 2. nie proponowałem jakichkolwiek seksualnych wypadów. Zwykłe wyjście na kawę czy szamę. I co? I nic. Ale gołodupiec z dobrą mordą i bajerą i proszę...
  • Odpowiedz
@Agatk: 27 lat, zero oszczędności? Uciekałbym xD
Ja się chory czuje, jak nie mam odłożonej kasy na minimum 6 miesięcy bez dochodu. A co tu mówić o stówce na sushi xD
  • Odpowiedz
@kirk85: no to gość mógł napisać, że chociażby nie lubi sushi i coś zaproponować od siebie. A nie chwalić się wywalaniem kasy na buty i brakiem 200 zł pod koniec miesiąca jednocześnie..
  • Odpowiedz
@Agatk slabe z Twojej strony, sam nie raz bylem w ciężkiej sytuacji i nie mialem nawet 20 zl przed wypłata, a Ty oburzenie od razu, jezeli bardziej Cie interesuje jego stan finansowy niz osoba to daj mu spokoj, dla jego dobra. Jak ktos wyzej napisal, czego wymagać od różowego xD
  • Odpowiedz
@Zales360: ja mam teraz dość duże i żyłem przez długi okres od 10 do 10, więc mogę odpowiedzieć. Dziś nie wyobrażam sobie nie mieć, ale rozumiem takie osoby.
Wtedy miałem #!$%@?. Na imprezy i dupy jakoś zawsze się znalazło. Zajebisty to był czas bez przejmowania się tym wszystkim czym przejmuje się teraz.
Nie ma co się dziwić tylko zazdrościć ;)
  • Odpowiedz
@Agatk nie jestem bogata, ale dość żałośny jest dla mnie fakt, że 27 latek nie ma pieniędzy aby wyjść z domu

Dość żałosny fakt to jest, że "dorosła" osoba nie ogarnia jaka jest sytuacja na świecie z pracą przez covida. Ps. Też czasami miałem w dupie jakąś laske bo szkoda było mi wydać 100 zł, ale jak się zmieniało zdanie na mój temat jak się dowiadywały, że jestem kawalerem i buduje
  • Odpowiedz