Wpis z mikrobloga

Co trzeba zrobić, żeby zorganizować imprezę, gdy masz 18 lat:
- Wszyscy uczestnicy są żywi
- Kilka stówek na wódkę

Jak masz 25 lat:
- Jutro wszyscy uczestnicy mają wolne
- Wszystkim odpowiada lokalizacja
- Są w dobrym nastroju
- Nikt się nie kaszle
- Nikt się nie posrał
- Księżyc jest w odpowiedniej fazie

Jakie warunki muszą być spełnione by odbyła się impreza jak masz 29-31 lat:
- zapowiadasz ją pół roku wcześniej
- z soboty na niedzielę
- jesienią - latem wszyscy są na urlopach z rodzinami
- ale dość wczesną zanim się zacznie okres grypowy, bo jak Brajanki znajomych będą chore to nie ma opcji że to się uda
- uczestnicy ogarnęli sobie opiekunkę dla dzieciaka
- nie ma głośnej muzyki ponieważ mieszkanie już masz na 30-letni kredyt i boisz się zepsuć stosunki z sąsiadami
- tak naprawdę wszyscy przyszli się nażreć, między innymi dlatego że ich wątroba już nie trawi alkoholu
- więc żeby się "pokazać" robisz deskę serów, ale wyrzucasz opakowania do kubła pod blokiem żeby nie wiedzieli że sery są z Biedry
- i tak wiedzą że sery są z Biedry bo sami tak robią
- zaczynacie o 17:00 kończycie o 21:00 - jednak młody od znajomych ryczy przez telefon że chce do mamy albo nie zaśnie
- reszta wychodzi o 21:30, pomimo że nie mają Brajanka, dlatego że są styrani życiem i mają zaległy serial

#heheszki #wykopplus30club ##!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz Tytanowy_Lucjan - Co trzeba zrobić, żeby zorganizować imprezę, gdy masz 18 lat:
- Ws...
źródło: comment_1619870515GGdRdylATOEsM6LJkKYJaQ.jpg
  • 38
@Tytanowy_Lucjan: w momencie narodzin dziecka imprezowanie zostalo u mnie doslownie zaorane, tak o dobre 90%, babcie maja w dupie bo same co weekend maja znajomych i sobie popijaja, a jak nie popijaja to "sa zmeczeni", nikt nie chce sie podjąć opieki nad dzieckiem w wieku 1-5 lat bo taki gowniak wymaga stalej opieki i animacji, byc moze zostaje jakas zaufana sasiadka-animatorka ale tutaj tez trzeba odpowiednio posmarowac, za mniej jak 200zl
@Sebgat: @Tytanowy_Lucjan: nawet sobie sprawy nie zdajesz.

Najgorsze jest to, że z 5 osobowej paczki dwóch miało i dalej ma dziewczyny które im nie pozwalają wychodzić...

Albo oni bez nich nie wyjdą bo one nie mają znajomych.

#!$%@? tragedia jest.

Ja powiedziałem że w tym roku jak w czerwcu nie biorą urlopów i nie jada na domek same chłopy to zrywam znajomość bo nie będę z takimi #!$%@? przebywał. Dorosłe
@ggggunit: jedna wprost powiedziała że go nie pusxila i #!$%@?. Zdradziła go i teraz ma drugą. Która też go trzyma krótko.

26 lat.

Ogólnie chyba z 15 razy mu mówiłem że chce wyjść pobiegać do tej pory nie ma czasu bo jeździ do niej.

Ogólnie nawet gadałem z terapeuta czy ze mną jest coś nie tak. Ale tak mi brakuje spotkań nawet raz na dwa trzy miesiące czy nawet 2x do
Ja nie wiem co ludzie takie smutne życie mają, lvl 30, gówniaka oddaje do babci albo do dziadka na noc raz na miesiąc tak minimum i normalnie bawię się z przyjaciółmi. Opcja nr. 2 zapraszam ludzi do siebie na planszowki, gówniak idzie spać i jeden z rodziców nie pije. Proste i skuteczne. Ludzie serio sami sobie robią problemy.